איך מוחקים שיחה שהוקלטה בנוקיה 208?

אקונה מטטה

משתמש מקצוען
ניסיתי את כל האפשרויות הקיימות אך לא ראיתי אפשרות של 'מחיקה'.
מישהו יודע איפה זה נמצא?

חמדה גנוזה

משתמש פעיל
תתקשר ותעשה הקלטה קצרה של של פחות משניה
ואז הוא יכתוב לך הקלטה קצרה מידי
תלחץ אפשרויות ושם תמחק את ההקלטות

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני צריכה למחוק הקלטה קיימת, לא ליצור אחת ואז למחוק אותה.
נו, זה מה שכתוב.
בשביל להגיע להקלטה שרוצים למחוק צריך קודם להתחיל הקלטה ולעצור מיד, ורק כך מגיעים לרשימת ההקלטות עם אפשרות של מחיקה

מתמחה במחשבים

משתמש צעיר
אני יודעת איפה נמצאת רשימת ההקלטות. ראיתי את כל ההקלטות שנמצאות שם.

זה מה שמסבירים לך, יש שני סוגים של רשימת הקלטות, באחת יש אפשרות מחיקה, ובשניה לא, וכדי להגיע עם אפשרות מחיקה צריך לפעות כפי שכתוב לך

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קראתי את האשכול השני וגם את התגובות כאן אבל אני לא מצליחה להבין מה לעשות כדי להגיע לרשימת ההקלטות השנייה שאתם מדברים עליה. מה השלבים שצריך לעשות?
ניסיתי, וזה פשוט.
לבצע הקלטה חדשה ולהפסיק ממש מיד, כדי שיתקבל הודעה "ההקלטה קצרה מידי". (אם לא ניתן סתם ככה להקליט אז קודם להיתקשר למישהו כדי שיהיה אפשרות להקליט)
אח"כ יש שם כפתור "אפשרויות", ואז ברשימת ההקלטות שעולה ניתן למחוק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה