איך מדפיסים 100 אחוז בדף A4 ללא שוליים לבנות כשבניתי עיצוב בבית (באתר קנבה)

yehudam

משתמש מקצוען
בניתי דף בגודל A4 במחשב (באתר קנבה כשבאתר הדוגמא היא 100 אחוז דף) ואני צריך שהדף יצא 100 אחוז צבעוני ללא שוליים לבנות.

מה אני אמור לעשות שאם אלך לבית דפוס שזה ידפיס 100 אחוז. או שהבית דפוס יכול לעשות לי את זה.

תודה רבה

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לבקש בבית הדפוס דף גודל A4 מודפס 100% על כל שטח הדף
בבית הדפוס מכירים את הבקשה, ידפיסו בגודל 100% על דף יותר גדול מ-A4 ויחתכו שוליים לבנים

yehudam

משתמש מקצוען
לבקש בבית הדפוס דף גודל A4 מודפס 100% על כל שטח הדף
בבית הדפוס מכירים את הבקשה, ידפיסו בגודל 100% על דף יותר גדול מ-A4 ויחתכו שוליים לבנים
האם תמיד כך זו האופציה של זה שמדפיסים A4 ורוצים שיהיה 100 אחוז תמיד ישתמשו בגודל יותר גדול ויהיה חיתוך
או שיש אופציה בלעדי זה?
תודה

חדזי

משתמש מקצוען
אם אתה מדפיס בייתי או במדפסת מוסדית. אני במשרד מדפיסה על דף a3 מגדירה את הדף כa4
אבל הנסיון שלי הוא באינדיזיין

יצחק 55

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בניתי דף בגודל A4 במחשב (באתר קנבה כשבאתר הדוגמא היא 100 אחוז דף) ואני צריך שהדף יצא 100 אחוז צבעוני ללא שוליים לבנות.

מה אני אמור לעשות שאם אלך לבית דפוס שזה ידפיס 100 אחוז. או שהבית דפוס יכול לעשות לי את זה.

תודה

יצחק 55

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם לא משנה לך בדיוק הגודל אז הדפוס ידפיס על נייר אי 4 ויחתוך
אם משנה לך הגודל אז הוא יגדיל קצת וידפיס על נייר יותר גדול ויחתוך
הכי מקצועי זה מה שכתבו גלישות וסימני חיתוך
כך בחשבון שיהיה יותר יקר אולי לקבל אי 4 מלא

דפוס צילום ראשון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L

תודה רבה
להיכנס בקנבה לפקודת קובץ ולהגדיר שוליים להדפסה {בלידים} בייצוא אתה מגדיר PDF להדפסה ולסמן בלידים וסימני חיתוך את הקובץ הזה להביא לדפוס ולבקש הדפסה של A4 מלא שם כבר ידעו על איזה גודל נייר להדפיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה