דרוש מידע איך לצפות בסרטוני 360 בלי אינטרנט

מצב
הנושא נעול.

לייבוש1

משתמש חדש
אני רוצה לצפות בסרטוני vr עם משקפיים שמכניסים את הסמרטפון לתוכם אבל אני רוצה להוריד מראש את הסרטונים ולראות אותם בלי אינטרנט האם זה אפשרי?

יאיר דבוש

משתמש פעיל
VLC media player

זה נגן מדיה חינמי ידוע ובגרסאות העדכניות שלו יש אופציה לצפות כמעט בכל סרטוני מציאות מדומה ב360 מעלות ללא כל חיבור לאינטרנט.
מפעילים סרטון בפורמט 360 מעלות ואז לוחצים בשורת המשימות על הלחצנית 'וידאו' ובוחרים בהגדרה 'שנה רזולציית וידאו' - 'הפעל וידאו 360 מעלות'.

צפיה מהנה.

כאן אפשר להוריד את הנגן מדיה הנ"ל. - רק תבדוק היטב איזה גרסה מתאימה לקבצים ולמחשב שלך.

מוייייישה

משתמש פעיל
VLC media player

זה נגן מדיה חינמי ידוע ובגרסאות העדכניות שלו יש אופציה לצפות כמעט בכל סרטוני מציאות מדומה ב360 מעלות ללא כל חיבור לאינטרנט.
מפעילים סרטון בפורמט 360 מעלות ואז לוחצים בשורת המשימות על הלחצנית 'וידאו' ובוחרים בהגדרה 'שנה רזולציית וידאו' - 'הפעל וידאו 360 מעלות'.

צפיה מהנה.

כאן אפשר להוריד את הנגן מדיה הנ"ל. - רק תבדוק היטב איזה גרסה מתאימה לקבצים ולמחשב שלך.

שמעתי שהיום יש לקנות משקפיים מציאות מדומה שהמשחקים והסרטים בתוך המשקפיים ולא צריך בכלל חיבור לאינטרנט
יש לך מושג לגבי זה
איפה קונים
מה שווה

• תודה
Reactions: tbh

shyf

משתמש צעיר
יש משקפיים של חברת אוקולוס שאינם מצריכים חיבור לאינטרנט בזמן השימוש...

moshe d

משתמש רשום
יש משקפיים של חברת אוקולוס שאינם מצריכים חיבור לאינטרנט בזמן השימוש...
@shyf הצלחת להכניס משחקים בחינם או ששילמת כ30$ למשחק?
פשוט הזמנתי כאלה וזה נראה לי מוגזם לשלם כ"כ הרבה על המשחקים

moshe d

משתמש רשום
יעזור לי מאוד מאוד אמתין בסבלנות לכשתתפנה..

מוייייישה

משתמש פעיל
מוכרים במגוון חנויות כדון ksp ivori וכדו'

עניין הכנסת המשחקים הוא מורכב...
עדיף למצוא מישהו שיעשה לך את זה בתשלום..

לא רק...
אני כעת בחופש
אחזור הביתה ביום בחמישי...
אם תרצה אשלח לך בל"נ קישורים
אשמח אם תוכלו לייעץ לי איפה ומה לקנות (כמובן בלי צורך בחיבור לאינטרנט בשעת הצפייה)

תוכנית

משתמש פעיל
אשמח ג"כ לקבל המלצה על משקפת לצפייה ללא אינטרנט
רוצה לקנות

תוכנית

משתמש פעיל
ואם אבקש ממישהו שיש לו מכשיר חכם (מוגן)
שיחבר את זה ויוריד לי משחקים. אפשרי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...