מודעה איך לחתן ילדים בכבוד ולהעניק לכל ילד דירה?

מצב
הנושא נעול.

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
איך לחתן ילדים בכבוד ולהעניק לכל ילד דירה?
את המשפט הזה אני שומעת כמעט כל יום,
אנשים מפחדים, מפחדים מהיום הזה שיצטרכו לחתן ילדים ולהביא 400-50 אלף שח לכל ילד.

ואיך עושים את זה?
איך משיגים מאות אלפי שקלים לכל חתונה מבלי להיכנס לחובות ולגלגל גמחים?
ובמקום להנות מהשמחה ומהנחת, יש לחץ, חרדה ופחד שלא נצליח לגייס את הכסף...

נעים מאד, אני חני שטיגליץ ואת עולם השקעות הנדל"ן אני מכירה לעומק קרוב לעשור, במהלך השנים רכשתי ידע רב והבנה עמוקה בתחום.
הניסיון האישי שלי, הוביל אותי למסקנה שלכל אדם יש אפשרות לגרום לכסף שלו לעבוד עבורו ולהשיג לעצמו ולמשפחות עתיד כלכלי בטוח ויציב.

כדי להפיץ את הבשורה החלטתי להקים צוות מנצח, בחרתי בפינצטה את האנשים הטובים ביותר בתחומם, הקמתי את חברת ׳שטיגליץ גרופ׳ שהפכה למעצמה של השקעות נדל"ן ואף נבחרתי לרשימת 40 הצעירים המשפיעים בהתחדשות עירונית.

גם אני חשבתי שאין דרך אחרת חוץ מלעבוד קשה ולגלגל חובות גם אני חשבתי שאין דרך אחרת חוץ מלשרוד את החודש. ובחסדי שמיים גיליתי את השיטה, השיטה שגורמת לכסף לעבוד עבורנו מבלי לעבוד שעות נוספות. השיטה שגורמת להון העצמי שלנו לגדול משמעותית על מנת שנוכל לחיות ברוגע שלווה ורווחה כלכלית אמיתית. השיטה שהעשירים הגדולים משתמשים בה ומשכפלים שוב ושוב. ולא תאמינו, זה פשוט וקל, פשוט צריך לעשות את הפעולה שוב ושוב.

לשיטה הזו קוראים מינוף בביטחון מלא לקנות השקעות חכמות בנדל״ן המטרה למצוא עסקאות עם פוטנציאל השבחה גבוהה במיוחד וביטחון מלא על הכסף שלכם! וכך לעלות על המסלול הבטוח לרווחה כלכלית אמיתית, ובמקום שאנחנו נעבוד בשביל הכסף שלנו הכסף שלנו יעבוד עבורנו! ואני שואלת אתכם איזה מסלול אתם בוחרים לחיות את החיים?

הורידו כאן את המדריך שבו תגלו איך גם אתם יכולים לעלות על המסלול הזה >>>

כאן בפורום, אני מזמינה אתכם לשאול, לתהות, להתדיין את מה שתמיד רציתם לדעת על עולם הנדל״ן, השקעות ורווחה כלכלית זאת הזדמנות חד פעמית, כי השרשור הזה פתוח לזמן קצוב. מאחלת יום מלא עוצמה וכסף בקופה!!

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
כאן בפורום, אני מזמינה אתכם לשאול, לתהות, להתדיין את מה שתמיד רציתם לדעת על עולם הנדל״ן, השקעות ורווחה כלכלית זאת הזדמנות חד פעמית, כי השרשור הזה פתוח לזמן קצוב. מאחלת יום מלא עוצמה וכסף בקופה!!

תחצ

משתמש פעיל
שאלה ראשונה:
עם השיטה שלך כ"כ מצליחה ואפשר איתה לדאוג לדירה לכל ילד,
מדוע את צריכה לטרוח ולעבוד קשה ולפתוח חברה "שטילגיץ גרופ", בשביל להרוויח כסף, פשוט תעשי את השיטה הזו ויהיה לך דירה לכל ילד או אפילו נכד.
אלא אם כן אחת משתי האפרשיות:
1. את עושה את זה כגמ"ח ועזרה לזולת, רק שזה עולה לכל אחד כנראה כמה שקלים...
2. שהשיטה הזאת....

Panda

משתמש מקצוען
שאלה ראשונה:
מדוע את צריכה לטרוח ולעבוד קשה ולפתוח חברה "שטילגיץ גרופ", בשביל להרוויח כסף, פשוט תעשי את השיטה הזו ויהיה לך דירה לכל ילד או אפילו נכד.
2. שהשיטה הזאת....
אוייש נו.. כמה מרמור
גם למיליונרים מותר לעבוד ולהרוויח עוד

נערך לאחרונה ב:

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
שאלה ראשונה:
2. שהשיטה הזאת....
בזכות שהשיטה שלי מצליחה, הבנתי שאני לא יכולה להשאיר את הבשורה הזו לעצמי ולשתף את כולם.
ברוך ה׳ דואגת גם לעצמי אל דאגה.
אני לא עושה את זה כגמ״ח זה העסק שלי.

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
אם היה אפשר להוריד את המדריך ללא השארת פרטים,
כבר הייתי מוריד/ה אותה בפורום הראשון שלך,
תודה רבה
יכול להשאיר מייל ולקבל מדריך
אחרת איך תקבל את זה ?
לאן ?

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
היכן היית ממליצה להשקיע למי שיש לו הון עצמי בצד של 400K?
יש הרבה אופציות.
שאני נותנת הצעה ללקוח עם השקעה
זה לא רק על סמך כמה הון עצמי יש לו.
בונים פרופיל משקיע
כמה הון ?מה המטרה ? השקעה לטווח קצר או ארוך?
מה יכולת החזר שלו?
ועוד…
ושיש פרופיל - מציעים ללקוח את ההשקעה המדויקת עבורו שתגרום לו לרווחה כלכלית.

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
לא צריך לתת דירות. כל הורה יעזור במה שיש לו
והגיע הזמן להפסיק את השיגעון הזה!
גם ככה אנשים כבר לא יכולים לעמוד בכך וממילא זה ירד לבד...
משאלת הלב הזו היא עם זקן ארוך ארוך,
הרבה קולמוסים ולבבות נשתברו עליה,
בינתיים , עולם כמנהגו נוהג,
ורק מחירי הדירות לא קופאים על שמריהם.

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
לא צריך לתת דירות. כל הורה יעזור במה שיש לו
והגיע הזמן להפסיק את השיגעון הזה!
גם ככה אנשים כבר לא יכולים לעמוד בכך וממילא זה ירד לבד...
המטרה לגרום לכסף שלך לעבוד עבורך
לגרום לקירות הבית לייצר לך כסף
במקום לגלגל חובות
ליצור רווחה כלכלית ע״י השקעות חכמות בנדל״ן.
שיבוא היום- או לוקחים משכנתא, או מוכרים את הדירה ויש כסף לחתן ילדם, לערוך בר מצווה, לבלות עם המשפחה בלי לחצים וחובות / זו המטרה

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
ומה ההשקעה אכי חכמה היום?
כמה עולה חליפה ליתום?
כל אחד מתאים לו השקעה אחרת.
יש לי השקעות בבת ים, ירושלים, בני ברק, קרית ים, אשדוד ועוד…
תלוי תקציב ומטרה

עד מתי

משתמש מקצוען
יכולה לשתף בלקוחות שהשקיעו דרכך וההשקעה לא היתה שווה ??
הרי אין מציאות של 100 אחוז הצלחה
וטוב להבין מה ההקיף של ההצלחות לעומת כשלונות

חני שטיגליץ

להשקיע חכם ולהרוויח
מנוי פרימיום
@חני שטיגליץ את יועצת השקעות או מחפשת משקיעים שיצטרפו איתך להשקעות שונות?
היעוץ/ההשקעות שלך הם רק לגבי השקעות בנדל"ן?!
יכולה לשתף בלקוחות שהשקיעו דרכך וההשקעה לא היתה שווה ??
הרי אין מציאות של 100 אחוז הצלחה
וטוב להבין מה ההקיף של ההצלחות לעומת כשלונות
ההשקעות שלי ברוך ה׳ מוכיחות את עצמם כי מוכרת באזורים עם פוטנציאל השבחה גבוהה במיוחד. והכי חשוב ביטחון מלא על הכסף. כל מי שהשקיע ב-4 שנים האחרונות ברוך ה׳ הרוויח. יש כאלו שהרוויחו יותר יש כאלו שפחות. תלוי כמה השקיעו ומתי. יש כאלו שקיבלו שכירות חודש חודש ויש כאלו שהיו חודשים ריקים. המטרה להסתכל על הכסף הגדול וגם אם כמה חודשים לא מקבלים שכירות עדיין לבחון את עליית הערך.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה