עזרה איך לחבר פלאפון נוקיה 3310 כשר למחשב

כתר התורה

משתמש צעיר
שלום רב,
יש לי פלאפון נוקייה 3310 כשר ואני רוצה לחבר אותו למחשב (ווינדוס 10) בשביל לשים בו צילצולים חדשים,
איך עושים זאת?
אשמח לכל עזרה
(וכן אם מישהו יוכל לעלות לכאן צילצולים חדשים לפלאפון)

דוד המלך!!

משתמש חדש
דרך בלוטוס זה לא בעיה צריך פשוט להפוך את הבלוטוס לגלוי זה עושים עי לחיצה ברציפות 5 פעמים על מקש הבחירה בבלוטוס ואז כתוב ההתקן גלוי ואז לצאת מזה עי לחיצה על מקש הסיום אפשר גם דרך USB אבל צריך בשביל זה לפתוח את הפלאפון אני יכול לכתוב אבל זה מיותר @אזרחית אמריקאית

שלמה הצדיק

משתמש פעיל
אני אשמח אם מישהו יודע פלאפון נוקיה 208 איך לחבר אותו
על פניו א"א לעשות את זה כי יש על המח של המחשב של הטלפון שני ברזלים קטנים שאמורים להיות מחוברים ובשביל להכשיר אותם הם מפרידים אותם ואז זה בעצם החיבור למחשב אפשר למי שמבין בזה לפתוח ולהלחים בדיל קטן ואז זה מתחבר למחשב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה