התייעצות איך להכין לקראת אח חדש?

יעל שמש

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
בוקר טוב,
אשמח לשמוע את דעתכם- איך כדאי להכין ילד בן שלוש להצטרפות תינוק חדש למשפחה
הוא ממש קשור אלי ואני די לחוצה מזה...

תודה רבה

DAndna

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קודם כל שיהיה במזל טוב!!!
לדבר איתו המון שאת אוהבת אותו, ושעוד מעט יהיה לו ולאמא תינוק. והוא יעזור לאמא לטפל בו.
את יכולה לשתף אותו בחוויה של הטיפול בתינוק והוא ירגיש חלק מזה. את יכולה לספר לו סיפורים בזמן שאת מאכילה את התינוק, ואז זה לא הופך להיות זמן שהוא מרגיש לבד,
אני קניתי לבת שלי בובת תינוק כשאחותה נולדה וכל פעם היינו יחד מחתלות, שמות בעגלה, מאכילות , מרדימות וכו'... וחוצמזה ביקשתי המון את העזרה שלה בלהביא לי דברים, שיבחתי אותה על זה והיא הרגישה גדולה ואחראית.
וכן... לפעמים גם האח הגדול רוצה להרגיש קטן, תינוקי של אמא, וזה הכי טוב שיכול להיות לתת לו גם את הזמן הזה של הפינוק שלו.
וגם אם לפעמים הוא קצת מקנא, זה טבעי ומתקבל ומראה על האישיות שלו שמתפתחת!.
ראיתי גם אצלי ושמעתי מהרבה אימהות שחששו, שדווקא הילד בסוף קיבל את האח,אחות שלו יפה מאוד, והוא תמיד נשאר הילד המושקע והאהוב!!!!
מאחלת לך המון מזל טוב ובהצלחה באתגר, ואני בטוחה שעם החוש האימהי שלך תצליחי לנתב את רגשותיו של הילד שלך, שהוא רק שלך למקומות הכי טובים!!!

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא הייתי מכינה ילד בגיל הזה,
הוא במילא יקח את הלידה קשה
וגם אם את לא מקבלת את דעתי,
אל תתחילי להכין אותו מידי מוקדם
בשביל ילד כל יום זה נצח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה