איך כותבים בגואש על קנבס?

רישל

משתמש פעיל
אולי אחת האומניות האגדיות פה יכולה לעזור ללא אומנית:
ציירתי להנאתי בגואש על קנווס, ואני רוצה לכתוב פסוק מתאים. איך אפשר לעשות את זה הכי קל וזמין?
תודה מראש!

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צריכה תשובה רק מהאגדיות או שאת פתוחה להצעות?
אני מציעה ארטליין.

רישל

משתמש פעיל
רעיון אגדי;)
תודה!
פתוחה לעוד...
אם יש משהו יותר אמנותי ועדין פשוט

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
רעיון אגדי;)
תודה!
פתוחה לעוד...
אם יש משהו יותר אמנותי ועדין פשוט
אשמח לשמוע גם כן...
אני בדרך כלל כותבת עם מכחול 0 באקריליק על האותיות ששרטטתי לפני כן בעיפרון, והעבודה צריכה להיות זהירה ומדוייקת. יש למישהי רעיון נוסף?

נערך לאחרונה ב:

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הכי זמין ופשוט - לכתוב ידני
או עם מכחול דקיק (ואם אין לך אפשר לגזור...)
או עם שפיץ של עיפרון טבול בצבע

מעבר לזה :
מדבקות אותיות מחנויות היצירה
להזמין אותיות בחיתוך פלוטר
להדפיס על שקף ולהצמיד- כמובן לעצב את זה בצורה מתאימה לתמונה
להכין/להזמין שבלונה
להדפיס על מדבקה שקופה

וכנראה שיהיה לך פה עוד כמה אפשרויות

מעבר לקשת

משתמש פעיל
עם קיסם אוזניים אולי?
פעם רציתי לעשות בקצה של קנבס חתימה מדויקת ולא היה לי מכחול מתאים אז חתמתי עם אייליינר:rolleyes:
אפשר גם לנסות עם לק של ציפורניים (יש את הפשוטים של ה3 ש"ח)

ח גלויברמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אישית מציירת על קנווס בצבעי שמן וחותמת עם המכחול הכי דק שיש...
פעם גם ציירתי עם עפרונות מריחים במים (על קנווס! הכי כיף:)), אח"כ העברתי מכחול רטוב על הציור וחתמתי עם עפרון צבעוני טבול במים!
לדעתי הכי יפה לחתום עם אותו חומר של היצירה!
אבל בשביל כיתוב אפשר ממש לערבב חומרים אחרים:
טוליפ,
מדבקות,
נירות חתוכים,
כל מיני חומרים יצירתיים- קרפון מגולגל...
אם נותנים מקום ליצירתיות ולמעוף- פשוט מסתכלים מסביב ורואים מה יש- הדבקת פיטיים, חרוזים,
וכו' וכו' וכו'.....
בהצלחה, אפשר לראות תמונה של הציור...:D

<Mordesign

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש בחנויות יצירה טושים של אקריליק, קצת יקר אבל ממש שווה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה