איך יוצרים שומר מסך?

dor

משתמש רשום
שומר מסך שמורכב מתמונות ומעברים יפים ביניהם אפשר ליצור ב- pro show

DDFF

משתמש פעיל
לא, אני מתכוון לאנימציה שאני יוצר.

יריב

משתמש רשום
תיצור את האנימציה קודם בכל תכנה שאתה יודע ומכיר.
לאחר שהאנימציה גמורה ולשביעות רצונך תשאל שוב איך לארוז אותה לשומר מסך.
זה פשוט תלוי במקור ולכן מוקדם לדבר על השלב האחרון.

DDFF

משתמש פעיל
אוקיי יצרתי אנימציה מסוימת בפלאש, היא גמורה ולשביעות רצוני עכשיו אני שואל שוב:
איך אני אורז אותה לשומר מסך?

יריב

משתמש רשום
אם אתה רוצה לראות אותה במחשב שלך אז אתה זקוק לתכנה שממירה את ה-SWF ל-SCR קרי שומר מסך.
יש הרבה תוכנות שעושות את זה תעשה חיפוש בגוגל :convert flash to screen saver
המחירים נעים באיזור ה-30$ והתוכנות מקנות אפשרויות נוספות שמצדיקות את העלות.
כמעט בכולם תוכל להוריד את גרסת הנסיון שתפעל מס' פעמים עד שתינעל.

אם אתה רוצה שהשומר מסך יהיה באינטרנט וגולשים יקליקו על לינק "שומר מסך" וזה ייפתח להם ללא התקנת השומר מסך אצלהם אבל עם תלות בחיבור לאתר אתה צריך Script שניתן לכתוב לך במיוחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה