איך זה עובד במחזור עם מחשבון שפיצר?

ראובן 23

משתמש מקצוען
עד כדי כך
לא מאמינים שירד בשנים הקרובות?
בשנה הקרובה הגיוני שהתייקרו עוד אפילו כרגע מתמחרים ירידות לעוד לפחות שנתיים שלוש וגם כנראה לא דרסטיות

ראובן 23

משתמש מקצוען
בנק ישראל פרסם צפי שהריבית בעוד שנה תהיה יותר גבוהה מהריבית היום.
ולגבי השאר זה מה שמדברים בתמחור של הבנקים ושל היועצים בכל המפגשים בתחום.
נ.ב. נראה לי סיימתי עם המבחנים שלך קצת קשה לי לעמוד בצד מותקף ולהסביר את עצמי במקום לדבר אני מרגיש מתנצל בתקווה להבנה.

נערך לאחרונה ב:

כמו הרוח

משתמש מקצוען
בנק ישראל פרסם צפי שהריבית בעוד שנה תהיה יותר גבוהה מהריבית היום.
ולגבי השאר זה מה שמדברים בתמחור של הבנקים ושל היועצים בכל המפגשים בתחום.
נ.ב. נראה לי סיימתי עם המבחנים שלך קצת קשה לי לעמוד בצד מותקף ולהסביר את עצמי במקום לדבר אני מרגיש מתנצל בתקווה להבנה.
לא בוחנת
ח"ו
אשמח שתעלה את הנתונים
זה עוזר לנו

ראובן 23

משתמש מקצוען
לא בוחנת
ח"ו
אשמח שתעלה את הנתונים
זה עוזר לנו
מה אני יעלה לך את שלושת המפגשים הכלכלים שהלכתי בחודש האחרון או את ה20 שעות של הכתבות והמאמרים שעברתי אליהם באותו חודש עד שגיבשתי את דעתי?

פסגות

משתמש מקצוען
מה אני יעלה לך את שלושת המפגשים הכלכלים שהלכתי בחודש האחרון או את ה20 שעות של הכתבות והמאמרים שעברתי אליהם באותו חודש עד שגיבשתי את דעתי?
והוא גם עבר החודש את המבחן של ההתאחדות
אז לכבד בבקשה......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה