איך הופכים קובץ PDF לטקסט בוורד?

תרצה

משתמש מקצוען
אני זקוקה לתוכן של טקסט המופיע לי בPDF
לשילוב בתוך מסמך שכתבתי בוורד. איך אפשר לעשות זאת?
תודה רבה.

ראיתי את האשכול עם ההודעה הזאת אבל הוא לא מוצא את הקישור.

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
האמת היא שיש תוכנה כזאת, אך אם אין לך אותה אפשר בדרך ארוכה קצת :
לפתוח את זה באילוס, לקחת את הטקסט בלבד ולשמור אותו בתור תמונה PNG
כדי שיצא לך מספיק ברור.
(אם תעשי על ידי צילום מסך זה יצא מטושטש מאד)
מקווה שיועיל לך. אני עשיתי זאת פעם בעבר והצליח לי

תרצה

משתמש מקצוען
אין כזו תוכנה חינמית?

להעתיק כתמונה - זה מה שעשיתי עד עכשיו, אבל מאוד מסרבל לי את העבודה, כי אני צריכה לשתול בתוך הטקסט שם תוספות.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
ישנם תוכנות המאפשרות עריכה בקבצי PDF.

אינני זוכר אם יש גם חינמיות, מן הסתם מישהו אחר יוכל להשלים את החסר.

יעילות

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נכתב ע"י תרצה;925114:
אין כזו תוכנה חינמית?

להעתיק כתמונה - זה מה שעשיתי עד עכשיו, אבל מאוד מסרבל לי את העבודה, כי אני צריכה לשתול בתוך הטקסט שם תוספות.
תנסי בקישור הבא:
https://dl.dropbox.com/u/13710669/ABBYY%20FineReader%2010.rar
קרדיט לניק "meir58" מפורום לדעת.
פירוט על התוכנה ועל התקנתה בקישור הבא:
http://forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=3&t=485&sid=57b7aaff6e12db73c2511367e90cf3df
בהצלחה!!! שבוע טוב!

תרצה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יעילות;925307:
תנסי בקישור הבא:
https://dl.dropbox.com/u/13710669/ABBYY FineReader 10.rar
קרדיט לניק "meir58" מפורום לדעת.
פירוט על התוכנה ועל התקנתה בקישור הבא:
http://forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=3&t=485&sid=57b7aaff6e12db73c2511367e90cf3df
בהצלחה!!! שבוע טוב!
תודה רבה על המאמץ!
לאתר שמופיע בקישור אין לי אפשרות להכנס, ואינני מעוניינת לבקש מנתיב לפתוח אותו.
האם שייך לדעת להפעיל את התכנה גם בלי זה?
נכתב ע"י למען דעת;925314:
משום מה לא נפתח לי. האם יש בעיה בקישור?
תודה רבה מאוד על התגייסותכם לעזרתי!

יעילות

משתמש פעיל
עימוד ספרים
גדול מידי עבור הפורום

גם בכיווץ הקובץ גדול מידי, כל המעוניין יצרף כתובת מייל ובלי נדר אשלח בג'מבו מייל.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנסיון אישי כל תוכנות הOCR עובדות בצורה מוגבלת אם בכלל, כך שעשוי להיות יותר מהר להקליד מחדש ולא להשתמש בכזו תוכנה, בעיקר בגלל הצורך בהגהה.

סקרן

משתמש רשום
ישנו שירות נח אדיב וזול דרך הדוא''ל במחיר של 0.90 אג' לעמוד ללא צורך בתוכנה או רישיון פשוט שולחים PDF או סוג אחר של תמונה ומקבלים חזרה מסמך של וורד כ''כ יש ניסיון חינם לבדיקת רמת הדיוק במסמך הספציפי לא מדובר בדיוק של 100 אחוז אבל בהחלט ברמה גבוהה הדומה להקלדה בשיטה עוורת בתנאי שהמסמך PDF קריא וברור ובלי כתב רש''י או ניקוד [במקרים כאלו יש יותר שגיאות ואני לא ממליץ במיוחד אבל יתכן שיש מקרים בפרט בחומר שממילא דרוש הגהה ועריכה שזה משתלם יותר מהקלדה] הכתובת היא
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> מנסיוני אם העבודה דחופה מומלץ לזרז אותם בטלפון 0504109074​

אבי 24

משתמש רשום
אם מדובר בקובץ PDF שאיכות האותיות בו טובה (כגון שהוא קובץ טקסט שהומר לPDF) ניתן לבחור את המילים כמו ב-WORD ולהעתיק אותם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה