דרוש מידע איך בוחרים עורך דין?? (מקרקעין משפטי)

בנימין 5850

משתמש פעיל
@בנימין 5850 אתם מכירים אותו
אני רואה שעשיתם לייק,
אתה יכול להמליץ עליו גם?
מכיר אותו דרך קבוצה של עו"ד ששם התרשמתי ממנו מאוד
בנוסף הוא גם מרצה במכללת אונו, מתקן שלא כמרצה קבוע אבל לי יצא לשמוע ממנו באחד השיעורים שלי

נערך לאחרונה ב:

#אנונימית

משתמש רשום
כמו שכתבו מקודם כדאי מאוד לשאול את הרב סילמן (הוא מכיר אותם ואת המקצועיות שלהם)

עריכה

התקשרתי עכשיו לגבאי של הרב סילמן
הוא זרק לי שם של עורך דין
גוגל לא מכירים אותו אפילו
אני ממש עובדת עצות, אני חייבת עורך דין ממש דחוף!!
כל אחד זורק לי שם....

מה עושים תכלת? אני מיואשת כבר.

נערך לאחרונה ב:

לך

משתמש חדש
בנוסף להשתדלות ובירורים תתפללו לס"ד
פעם נזקקנו בדחיפות לעו"ד (לא בענייני מקרקעין)
פתחנו ספר טלפונים וחייגנו סתם רנדומלית למישהו.
ב"ה מרוצים עד הגג, מענטש, מתקתק עניינים, זריז, חד וקולע, הביא תועלת גדולה.
עניין של סייעתא דשמיא.
אם אפשר לרשום את שם עורך הדין שפנית אליו ,
ולצרף מספר טלפון שלו.
תודה רבה

zinga

משתמש חדש
איך בוחרים עורך דין מומחה בתחום קרקעין - משפטי על עסקה שהסתבכה??
חייב עו"ד חד ומשופשף, מתקתק עניינים.
סתם לחפש ברשת לא נראה לי אמין
ואין לי עם מי להתייעץ או לשאול.
באיזור ירושלים והסביבה
מה עושים במקרה כזה?
במקרים כאלה, חשוב למצוא עורך דין מקרקעין מוסמך ומנוסה המתמחה בעניינים משפטיים הקשורים לקרקע.

להלן מספר צעדים שתוכל לנקוט כדי לבחור עורך דין מוסמך לעסקת נדל"ן מסובכת:

התמחות בצ'קים: חפשו עורכי דין המתמחים בדיני מקרקעין, במיוחד בנושאים הקשורים לקרקע. התמחות זו מבטיחה שיש להם הבנה עמוקה של המורכבות הכרוכה בכך.

ניסיון חשוב: בחר עורך דין מקרעין מוסמך ומנוסה בעל ניסיון רב בטיפול בתיקים דומים. עורכי דין מנוסים לרוב מצוידים טוב יותר לנווט בסוגיות משפטיות מורכבות ולמצוא פתרונות יעילים.

בקש המלצות: בקש המלצות מחברים, משפחה או עמיתים שעסקו בענייני נדל"ן או סוגיות משפטיות. המלצות אישיות יכולות לספק תובנות חשובות לגבי המוניטין ושיעור ההצלחה של עורך הדין.

ביקורות מקוונות: חפש באינטרנט סקירות והמלצות על עורכי דין בתחום הנדל"ן באזור שלך. זה יכול לתת לך מושג על הרקורד שלהם וכמה לקוחות קודמים היו מרוצים מהשירותים שלהם.

התייעצויות: קביעת פגישת ייעוץ עם עורכי דין פוטנציאליים. השתמש בזמן הזה כדי לדון במקרה הספציפי שלך, לאמוד את הבנתם את הנושאים ולהעריך את סגנון התקשורת שלהם. עורך דין טוב צריך להיות מסוגל להסביר עניינים משפטיים מורכבים בצורה שתוכל להבין.

בדוק אישורים: ודא את האישורים של עורך הדין, לרבות השכלתו, הסמכות, וכל הכשרה נוספת או התמחויות הקשורות לדיני מקרקעין.

מבנה שכר הטרחה: דון מראש במבנה שכר הטרחה של עורך הדין. ודא שיש לך הבנה ברורה כיצד הם גובים עבור השירותים שלהם, בין אם זה תעריף שעתי, עמלה קבועה או עמלת חירום.

ידע מקומי: בחר עורך דין המכיר את הנוף המשפטי באזור ירושלים. ידע מקומי יכול להיות יתרון בניווט בתקנות אזוריות ובניואנסים משפטיים ספציפיים.

זמינות: ודא שלעורך הדין יש את הזמן והזמינות לטפל בתיק שלך באופן מיידי. עיכובים בעניינים משפטיים עלולים לעיתים להוביל לסיבוכים.

סמוך על האינסטינקטים שלך: לבסוף, סמוך על האינסטינקטים שלך. אם אתה מרגיש בנוח עם עורך דין, מוצא שהתקשורת שלו ברורה ויש לך אמון ביכולות שלו, ייתכן שהוא מתאים למקרה שלך.

בהתחשב במיקום שלך, אתה יכול לבחון משרדים כמו יוזוק מלכין ושות', שהוא משרד עורכי דין מקרקעין מומלץ עם ביקורות חיוביות, המתמחה בדיני מקרקעין. עם זאת, חיוני לערוך מחקרים והתייעצויות משלך כדי לקבוע את ההתאמה הטובה ביותר לצרכים הספציפיים שלך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה