איך אפשר לשלם דמי ביטוח לאומי הכי פחות?

מה שאני

משתמש מקצוען
אני חייבת לדעת עלות תלוש זה משהו קבוע ?
כי בדיוק גם לי אמרו שהתלושים אצלינו עלים 130 שקל לאחד.
מה הכוונה אם עצם הוצאת התלוש ודאי שזה לא סכום כזה ואם ההוצאות עליו קרי ביטוח לאומי פנסיה וכדו' אז תלוי כל אחד לפי ענינו

A052

משתמש סופר מקצוען
אני חייבת לדעת עלות תלוש זה משהו קבוע ?
כי בדיוק גם לי אמרו שהתלושים אצלינו עלים 130 שקל לאחד.
כנראה מתכוונים לעלות של החשבת שכר, אבל זה אכן סכום מוגזם למדי.
אם כבר מוציאים תלושים בבית העסק אז זה לא אמור להיות יותר מ20 ש"ח.

אכן אם רק לכבודכם מתחילים להוציא תלוש, זה עלול להיות גם 250 ש"ח וכמובן לא משתלם.

בר.

משתמש פעיל
כתבו כן שתלוש יכול לעשות בעיות עם הדחוי לצבא
ליברמן פתר לכם את הבעיות :confused::confused::confused:

חיים דבוש

משתמש רשום
יש אפשרות של משק בית מכנים סלט לשכן או עוגה או מגהצים לו חלצות אפשר החלפות שהוא יגהץ לכם ואתם לו ושניכם פטורים מתדלום ביטוח לאומי

חזק מאד

משתמש פעיל
D I G I T A L
אנחנו שאלנו את אחד הפוסקים המפורסמים ודעתו לא הייתה נוחה מקומבינות כאלו

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בלת''ק
תנסו למצוא מישהו שירשום אתכם על שמו
זה עוזר למי שצריך לעשות ת.מס
ומקום זה יעדיף לרשום על שמכם.
יש הרבה כאלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה