משקאות איך אפשר לשדרג גלידה פרווה שוקו וניל?

אאי

משתמש פעיל
ישל י קופסא של גלידה פרווה שוקו - וניל צ'יפ, בטעות קנינו פרווה במחשבה שזה חלבי....
פחות מתחברים אצלינו לפרווה, איך אפשר לשדרג את זה לאיזה משקה/מילקשייק או משהו מענין?

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
את יכולה להשתמש בזה למילק שייק חלבי
לא ירגישו שזה פרווה
תוסיפי גם ריבת חלב. בכלל מעדןןןןןןןן

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
אין לי כמויות למען האמת אני עושה לפי העין
חלב
גלידה
ריבת חלב
שיהיה הרבה גלידה כי ככל שזה יותר סמיך (אבל עדיין מספיק נוזלי לשתות דרך קש)
זה יהיה יותר טעים

אאי

משתמש פעיל
אין לי כמויות למען האמת אני עושה לפי העין
חלב
גלידה
ריבת חלב
שיהיה הרבה גלידה כי ככל שזה יותר סמיך (אבל עדיין מספיק נוזלי לשתות דרך קש)
זה יהיה יותר טעים
עם מה הולך ריבת חלב? לערבב גם את השוקו וגת את הוניל או כל אחד בנפרד?

אחותה

משתמש פעיל
מוסיפה יוגורט קרח חלב
אפשר בננה ןתמרים
או פרות שאוהבים
שמה בבלנדר והנה לך שייק
לא לשכוח להוסיף את הגלידה

תשיעית

משתמש מקצוען
אני מכינה קפה קר ללא סוכר, כלומר חלב + קפה, ומערבבת עם הגלידה.
טעים ממש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה