דרוש מידע איך אפשר לחסום מישהו שלא ישלח לי מייל ושימחק לגמרי

shali

משתמש מקצוען
איך אפשר לחסום מישהו שלא ישלח לי מייל ושימחק לגמרי שלא יעבור לספאם או אשפה
מנסיון שלי
עשיתי חסימה רגילה דרך המייל ופשוט אחת לכמה ימים מחקתי את הספאם-כי לא רציתי זכר אליו
ואחרי כמה ימים הוא יתיאש

קיה סיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
גם לי היה מטרידן במייל שבא מפרוג! ולכן מחקתי את המייל שלי מהפרופיל!
פשוט לא התיחסתי והמטרידן נעלם...
תובנות:
א. לא לשים מייל בפרוג.
ב. צריך לדעת להיות מוגן וללמוד על מוגנות.
ג. בדר"כ לא מתייחסים והוא נעלם מאליו.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
@selo ', הפיתרון היחידי הוא למחוק את המייל ולפתוח חדש (כמובן עם יבוא של כל הדואר והאנשי קשר...)
זה נשמע קשה איך מעדכנים את כולם וכו') אבל זה ממש שווה
זה עושה טוב בעיקר למוטרד וגם למטריד (רק צריך שהכתובת החדשה תשמר בסוד מוחלט-------
אחרי שמוחקים חשבון גימייל אפשר אחכ לפתוח, אולי כדאי שתשלחו לו מייל שסגרתם את המייל שלכם ותמחקו (הוא כמובן ינסה ויראה שזה אמיתי----) ואז תשחזרו את המייל שלכם (אחרי כמה ימים...) מניסיון, הוא לא ינסה שוב
בלת''ק חלקי
יש משו שמצאתי ממש לאחרונה בGMAIL ניתן לעשות העברה של כל המיילים שמתקבלים למייל חדש חוץ ממה שבספאם כך שכל מה שלא רוצים מעבירים לספאם פותחים מייל חדש ואופס הכל טוב.
זה טוב לאחד כמוני שקיבל כמויות של פרסומות אבל זה לא יעזור אם שולחים כל פעם ממייל אחר...

זה גם יעזור (יש אפשרות שגוגל מודיעה לשולח שיש שינוי בכתובת)

נערך לאחרונה ב:

Savyon

משתמש פעיל
בלת''ק חלקי
יש משו שמצאתי ממש לאחרונה בGMAIL ניתן לעשות העברה של כל המיילים שמתקבלים למייל חדש חוץ ממה שבספאם כך שכל מה שלא רוצים מעבירים לספאם פותחים מייל חדש ואופס הכל טוב.
זה טוב לאחד כמוני שקיבל כמויות של פרסומות אבל זה לא יעזור אם שולחים כל פעם ממייל אחר...

זה גם יעזור (יש אפשרות שגוגל מודיעה לשולח שיש שינוי בכתובת)
לי באופו אישי זה לא היה עוזר
הרעיון הוא שאותה מטרידה לא תוכל לשלוח לי לא היה בעיה שזה יגע לאשפה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לי באופו אישי זה לא היה עוזר
הרעיון הוא שאותה מטרידה לא תוכל לשלוח לי לא היה בעיה שזה יגע לאשפה
זה באמת פתרון חלקי. ומוזר מאד הקטע של הסינון במייל למה זה כ''כ מורכב עד כדי כך שצריך לפתוח מייל חדש. למה אי אפשר לעשות לחיצה ימנית ולסמן חסום מייל זה... (לא יצא לי לעבוד עם המסנן שכתבו כאן למעלה האם זה שולח לספאם או באמת חוסם)

Savyon

משתמש פעיל
זה באמת פתרון חלקי. ומוזר מאד הקטע של הסינון במייל למה זה כ''כ מורכב עד כדי כך שצריך לפתוח מייל חדש. למה אי אפשר לעשות לחיצה ימנית ולסמן חסום מייל זה... (לא יצא לי לעבוד עם המסנן שכתבו כאן למעלה האם זה שולח לספאם או באמת חוסם)
למה א"א , בטח שאפשר

SHALOM33

משתמש פעיל
הפתרון של מסנן רק מעביר לאשפה ולפעמים מתפים לראות מה נכנס לאשפה. חייבים משהו פשוט שיחסום את השולח לגמרי כמו רשימה שחורה בפלא' (יש פלא' שלא רואים בכלל שההוא התקשר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה