דרוש מידע אייבס נגן טוב?איפה הכי זול לקנותו?

פורים בא

משתמש מקצוען
או קיי
יש נגן חדש מבית סאמויקס (סמארט באס), אין לי מושג מה המחיר בארץ אני משער שבאיזור ה300, באלי אקספרס זה עולה כ35 דולר והמוכר כתב לי שזה תומך בעברית רק אין לי נסיון איתו בפועל
הנה קישור

https://www.aliexpress.com/item/BEN...r-With-FM-Radio-Video-Player/32999720858.html

התכונו לזה

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לנגן מאליאקספרס יש רדיו?

מוגז כדין

משתמש צעיר
א. מיני סמארטבאס נגן חמוד אבל המעבד שלו קצת איטי,
שזה אומר, אם אתם רוצים להעביר שיר באמצע השמעה( כמו ביוטיוב שלוחצים על הקו בתחתית הסרטון) הנגן יכול להיתקע לכמה דקות!

ב.הסמארטבאס הרבה יוצר טוב, וכן לדעתי כדאי לשקול את נושא ההזמנה מאלי אקספרס, נגני מגע הם מוצרים רגישים וטוב שתהיה תחנת אחריות באיזור...

ג. הם הוציאו היום ממש סמארטבאס חדש, יותר קטן מהקודם, והבנתי ששיפרו את הגירסא שלו, אך אין לי עוד פרטים. אשמח להתעדכן ממבינים.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם שאלה.
פעם היו המון נגני סאנדיסק טובים עם שירות נהדר.
הם עדיין נמכרים?
איך כל הנגנים החדשים (אייבס אייבוס איימשהו) ביחס אליהם?

יהודה גרין

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה