איחוד קולות - ימהה

• פותח הנושא e.ch
  • פורסם בתאריך

e.ch

משתמש צעיר
קיימת אפשרות באורגנים של ימהה לקחת 2 -3 סאונדים ולאחד אותם לקובץ אחד?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא יודע איך עושים אבל בטוח שאפשר.
בקורג צלילים יכולים להיות אפילו עם 16 שכבות

e.ch

משתמש צעיר
אוקי, אשמח אם מישהו יודע איך עושים זאת שיכתוב כאן, תודה!

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא ידוע לי על אפשרות כזו בימהה

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם אי אפשר בתפריט הפנימי של עריכת קובץ סאונד, אז אפשר לשים את 3 הסאונדים על 3 הערוצים של יד ימין, להוסיף אפקטים למקסס איך שרוצים, להקליט את זה בהקלטת אודיו של האורגן, ולסמפל כדגימה חדשה.

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עבודת נמלים...
ולדעתי גם יצא מזעזע, אי אפשר וזהו.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בקורג כל סאונד יכול להיות מורכב מכמה שכבות של דגימות הניתנות לעריכה בהמון פרמטרים. קצת קשה לי להאמין שבימהה לא ניתן לערוך סאונדים עם כמה שכבות הכוללים מספר דגימות ביחד

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עצוב, אה?

גורם בכיר

משתמש רשום
אפשר גם אפשר!
כל צליל רגיל בימהה מורכב מ-עד 8 שכבות ויש אפשרות של שליטה מלאה בכל אחד משכבות הנ"ל (לדוגמה לאיזה טאצ' יגיב הצליל מ1 עד 127 ועוד ועוד) וכמו"כ ניתן להרכיב צלילים עצמאיים לבד ככל העולה על רוחכם וכל זה באמצעות תוכנת Expansion Manager על המחשב וזה נכון לדגמים טיירוס 3 4 5 (ואולי גם בדגמים המתקדמים של PSR. לא בדקתי.)

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
וואהו מעולה, אתה יודע איך להשתמש בה?
אפשר הדרכה קצרצרה?

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

גורם בכיר

משתמש רשום
אני לא מכיר כ"כ את טיירוס 4. לי היה בעבר טיירוס 3 ועם הכלי הגיע מצורף דיסק עם תוכנה בשם VoiceEditor (וזה לגודל האירוניה ממשק רחב עם הרבה יותר אופציות מזה של הטיירוס 5). אם אני לא טועה גם בטיירוס 4 יש את אותו תוכנה כמו ב3 וזה על דיסק שמגיע עם הכלי.
כאן יש הוראות מהיצרן איך להתעסק עם זה. אמנם באורגנית עצמה גם קיים מספר אפשריות מוגבלות. אבל הדבר האמיתי כאמור מתבצע באמצעות חיבור USB און ליין של הכלי עם המחשב. עיין בעמוד 33. בהצלחה.
https://magicode.me/send-file/file/a9f7504a9c4cc4a21a2bc338ad378e94c69b0443/view

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
איך אפשר להשיג את התוכנה, אין לי את הדיסק (יד2)...

e.ch

משתמש צעיר
כנ''ל,אפשר כזאת תוכנה? מישהו יכול להעלות אותה כאן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה