דרוש מידע איזה שירות הייתם רוצים לקבל מקופת חולים?

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
כאנשים שומרי תורה ומצוות, מה הייתם רוצים לשנות או לשפר בשירותי קופת חולים שלכם?
אין הכוונה שד"ר מרגריטה אלקבץ-שילדקראוט תקבל בין הסדרים.
זה עניין פרטי, בינה לבין מזכירות הסניף המקומי.
הפניה כאן מכוונת לנושאים כלליים יותר הנוגעים לחיי המבוטחים בכלל, והאוכלוסייה החרדית בפרט.
תודה מראש למגיבים.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כל התחום של התפתחות הילד- למה צריך להיאבק בשביל לקבל טיפולים?
יש לי מאות חברות בכל הארץ בכל קופות החולים, רובן צריכות להלחם על טיפולי התפתחות הילד ללא הגבלה כמו שמגיע לילדים מיוחדים, למה?? בגלל שהם לא משלמים שקל לקופת חולים ורק מקבלים?

ששל

משתמש מקצוען
סוכנים
כמו שיש סוכן ביטוח שעוזר לך למצות את הזכויות מהביטוח
גם בקופ"ח שיהי לכל מספר מסוים של משפחות סוכן שמעודכן בפרטים שלו והוא דואג לאישורים/ התחיבויות/ לידע בפירוט הזכויות המגיעות וכו'
כיום זה מרגיש שמי שיש לו מרפקים וסבלות להתעסק מול מזכירות ופקידים חסרי סבלנות, מקבל את זכויותיו

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1. שיפתחו עד שעות מאוחרות בלילה, דוגמא 24:00 ולא נצטרך טרם וכדו'.
איך יתכן שבמדינה כל אדם שצריך קופ"ח אחרי שעה 16:00 בערך מופנה לטרם או לגורם אחר?
למה לא עובדים עד מאוחר, זה שרותי בריאות וצריך יותר שעות.
2. יותר שירותים לנשים ע"י נשים.
3. יותר תורים פנויים לנשים אצל נשים (העסקת רופאות).

אני וביתי

משתמש מקצוען
תורים לבדיקות שמיעה לא שייך שילד שיש כיוון שחלה ירידה בשמיעה יחכה שנה וחודש! אם אני יצליח אני יעלה את הטופס עם תאריך הדפסה ותאריך התור.
נכון שאם אני יתקשר יום יום ישגע את הקופה וישתגע בעצמי יצליחו למצוא לי באיזה כפר ערבי תור לעוד שלושה שבועות אבל ל לא בשביל זה אנחנו משלמים ולא זה השרות שמגיע לאוכלוסיה שלנו.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיקות דם על שעה מאוחרת יותר (למה לערבים יש ולנו אין...)
שירותי ספורט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה