לוגו איזה צבע מתאים? - לוגו לארגון שנותנת עזרה ליולדות...

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
איזו השקעה, כיף לראות התקדמות כזו!

או קיי, או קיי, צריך לעשות פה סדר!
לגבי השם: סליחה, אבל השם לא קליט בכלל! בהתחלה חשבתי שאני הדפוקה פה אבל יעידו התגובות הקודמות... אפילו לא יודעים איך להגות את זה!
מומלץ מאוד לשנות אותו, על מנת שהמותג/ העמותה או מה שזה לא יהיה, יתפס בקהל!

לגבי הצבעוניות: לא תוכלי לשנות אותו בכל לוגו שתעלי! מומלץ קודם להחליט על צבעוניות (לא יותר מ2-3 צבעים בלוגו) ולפי זה ללכת!
לענ״ד הצבעוניות הזו (מימין) הייתה היפה ביותר! (בלי הזהב כמובן...)

לגבי החסידיות: אני שמעתי על פרסום בסגנון חסידי, אבל לא מותג. ללוגו יש כללים מסויימים שתקפים בכל המגזרים, בכל הדתות ובכל המדינות, עם ועם איש ואיש...:D
לכן, ריבוי אלמנטים מחטיאים את המטרה. תוכלי להוסיף אותם אח״כ למודעות והם יוכלו להוסיף הרבה מאוד ״חסידיות״ ויופי...

אני מעריכה את ההתייחסות לכל הערה ותגובה!
נותן חשק להגיב... מקווה שלא חפרתי יותר מידי:)

ב=ה=צ=ל=ח=ה=!

Esty S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הפקות ואירועים
איזו השקעה, כיף לראות התקדמות כזו!

או קיי, או קיי, צריך לעשות פה סדר!
לגבי השם: סליחה, אבל השם לא קליט בכלל! בהתחלה חשבתי שאני הדפוקה פה אבל יעידו התגובות הקודמות... אפילו לא יודעים איך להגות את זה!
מומלץ מאוד לשנות אותו, על מנת שהמותג/ העמותה או מה שזה לא יהיה, יתפס בקהל!

לגבי הצבעוניות: לא תוכלי לשנות אותו בכל לוגו שתעלי! מומלץ קודם להחליט על צבעוניות (לא יותר מ2-3 צבעים בלוגו) ולפי זה ללכת!
לענ״ד הצבעוניות הזו (מימין) הייתה היפה ביותר! (בלי הזהב כמובן...)

לגבי החסידיות: אני שמעתי על פרסום בסגנון חסידי, אבל לא מותג. ללוגו יש כללים מסויימים שתקפים בכל המגזרים, בכל הדתות ובכל המדינות, עם ועם איש ואיש...:D
לכן, ריבוי אלמנטים מחטיאים את המטרה. תוכלי להוסיף אותם אח״כ למודעות והם יוכלו להוסיף הרבה מאוד ״חסידיות״ ויופי...

אני מעריכה את ההתייחסות לכל הערה ותגובה!
נותן חשק להגיב... מקווה שלא חפרתי יותר מידי:)

ב=ה=צ=ל=ח=ה=!
תודה להערה המפורטת...
לגבי השם: הם כזה לא מבינים בכלום שכבר נמאס לי להתווכח איתם על כל דבר, היית צריכה לדעת מה עברתי אתם עד שהם הבנו מה זה בית דפוס ולמה צריכים בית דפוס טוב, ולא מספיק מכון העתקות... בקיצור, אין לי כח להתווכח שישארו עם השם הזה וזהו...
לגבי הצבעוניות: תודה להערה, אנסה להחליף את זה
לגבי החסידות: ירדתי מזה כמו שאת רואה, בגלל כל התגובות פה! תודה לכולם!

shirbutim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מאוד יפה והרבה יותר טוב !!
לדעתי תשחקי קצת עם העגלה בעוד כיוונים ווריאציות לשלב אותה יותר בתוך השם ולא סתם מלמעלה.
הפונט ממש חמוד ואהבתי ת'צבעים.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה