דרוש מידע איזה עם יותר שמח . ישראלים /אמריקאים

מצב
הנושא נעול.

יעקב דב

משתמש צעיר
כשתהיתי פעם על זה
איכשהו הגענו למסקנה שרוב האמריקאים שפוגשים ברחוב
הם על תקן תיירים (גם אלו שבאו ללמוד בארץ עדיין באווירה של תייר)
אני חולק בתוקף על הנאמר כשזוג אמריקאי בא לארץ לגור זה בגלל שהם רוצים להתבשם וללמוד מתורת א"י ולגור בקרב בני תורה אין לכם מושג כמה זה קשה [בפרט לנשים] הכל שונה המנטליות האווירה
תארו לעצמכם שאתם נכנסים למכולת בסין... אתם מסתכלים סביב אין לכם מושג מה קונים מה טוב ומה לא הכל שונה ממה שאתם רגילים ואפילו אחרי שאתם קונים אתם מגלים שהטעם שונה וכו' וכו'
כשאשה אמריקאית נכנסת לאושר עד לדוג' היא מרגישה בסין לא מכירה שום מוצר הכל אותיות מוזרות בעברית וכשהיא פוגשת סוף סוף את הכמה מוצרים המיובאים מחו"ל כמובן שהיא קונה מיד [למקרה שתהיתם מי קונה את אותם מוצרים במחיר משולש רק בגלל שזה מגיע מחו"ל...]
בנוסף לזה שאין לכם חברים צריך להתחיל הכל מחדש
בקיצור אל תקנאו בהם!!!
ועם כל זה יש להם שמחת החיים
ועל זה באמת כל הכבוד להם!!!

רחלפ

משתמש רשום
אמריקאים לוקחים יותר בקלות ,יותר זורמים . ישראלים יותר לחוצים
ככה נראה לי
אני מאד רואה את אמריקאים יותר רגועים, פחות נלחמים עבור זכותם, יותר מתחשבים. זה משהו אחר. זה ניאונסים שקשה להגדיר. לאמריקאים יש קהילות חמות

בארץ -החיים למדו את הישראלים לחיות בהשרדות בלדרוש את שלהם, להרגיש מקופחים , לא לשמוח עם מה שיש להם.
ישראלים צברים- אוהבים מאד וגם מפחדים כל הזמן

אני גדלתי להורים אמריקאים ועובדת כל השנים עם אמריקאים

נערך לאחרונה ב:

רחלפ

משתמש רשום
אני מאד רואה את אמריקאים יותר רגועים, פחות נלחמים עבור זכותם, יותר מתחשבים. זה משהו אחר. זה ניאונסים שקשה להגדיר. לאמריקאים יש קהילות חמות

בארץ -החיים למדו את הישראלים לחיות בהשרדות בלדרוש את שלהם, להרגיש מקופחים , לא לשמוח עם מה שיש להם.
ישראלים צברים- אוהבים מאד וגם מפחדים כל הזמן

אני גדלתי להורים אמריקאים ועובדת כל השנים עם אמריקאים
אני רוצה להבהיר את דברי.
להרגיש מקופחים , לא לשמוח עם מה שיש להם.- זה לא מדויק בכלל!!!
ישראלים -חיים בפשטות ושמחים עם מה שיש להם. צריך ללמוד מהם!!!
מה שדיברתי זה לגבי נותני השרות-ממשלה ,אוטובוסים- ישראלים חיים בהישרדות כלפי לקבל את שלהם. צריכים להלחם בשביל זה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה