איזה סטיק של נטפרי לקנות? לאיזה חברה להצטרף?

DavidSason

משתמש חדש
עיצוב גרפי
יש לי ברוך השם אינטרנט ביתי של נטפרי ועכשיו אני רוצה גם להצטרף לאינטרנט נייד של נטפרי,
לאיזה רשת הכי כדאי להצטרף מבחינת גלישה יציבה? מחיר וכו'

ואיזה סטיק לקנות?

תודה רבה מראש על העזרה..

מאה100

משתמש מקצוען
לי יש סטיק של ZONG-ZTE דור 4 עם וויפי והוא (די) מעולה יש לי תוכנית של X2ONE ועל זה פחות ממליצה.
היה לי שנים סטיק בלי ווי פי, לא זוכרת חברה -שחור כזה(אולי VIN) והוא היה פצצה. עם תוכנית פרטנר של סים כשר 50 ב50 משהו כזה. ממליצה מאוד!!!!
בהצלחה

DavidSason

משתמש חדש
עיצוב גרפי
אני בעיקרון רוצה להצטרף ל 019, איזה סטיק יתאים לי?

מאה100

משתמש מקצוען
019 זולל אינטרנט! היה לי תוכנית של 10 גיגה וזה היה נגמר תוך שבועיים וחצי בלי שימושים רבים בכלל!! ושמעתי את זה מעוד כמה.. (והראיה שאח"כ היה לי 12 בפלאפון ולא נגמר לי אפילו חודש אחד..)
אם בכל אופן אז הסטיק השחור היה מעולה לזה

DavidSason

משתמש חדש
עיצוב גרפי
019 זולל אינטרנט! היה לי תוכנית של 10 גיגה וזה היה נגמר תוך שבועיים וחצי בלי שימושים רבים בכלל!! ושמעתי את זה מעוד כמה.. (והראיה שאח"כ היה לי 12 בפלאפון ולא נגמר לי אפילו חודש אחד..)
מה ז"א זולל? זה חבילה עם הגבלה, החבילה יורדת לפי השימוש..

גלינג

משתמש סופר מקצוען
ההבדל הוא שRL לונ עים גישה לעידכוני ווינ' ו019 לא.
ניתן להגדיר זאת באופן עצמאי בהגדרות המחשב או בהגדרות סינון.

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איפה מומלץ לקנות סטיק טוב? שמתאים ל 019
ומה המחירים?

מאה100

משתמש מקצוען
מה ז"א זולל? זה חבילה עם הגבלה, החבילה יורדת לפי השימוש..

זולל אינטרנט, הכוונה שהאינטרנט נוסע כל הזמן ממש! חוץ מלעיתים כשממש אין פעילות בכלל במחשב. ולכן החבילה החודשית נגמרת לפני הזמן...
תכלס' .RL ופרטנר היו הכי טובים...
בהצלחה

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
רק לשים לב שיש לרכוש בחברה שיש לה קליטה טובה באיזור שלך.
יש מקומות ש RL יש להם קליטה זוועה, ויש מקומות שלהיפך.
מומלץ לשאול שכנים.
בגדול 019 זה קליטה של אורנג' וRL זה של סלקום. אז צריך לבדוק איזו חברה טובה יותר באיזורכם. זה ממש קריטי הדבר הזה!

לעבדיג יענקל

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יבוא הכתוב השלישי ויכריע ביניהם, ב-RL אפשר לגלוש גם עם סים של פלאפון וגם של סלקום, כדאי לבדוק באיזה מהם יש לכם קליטה טובה יותר.
יתכן, צריך עדיין לבדוק האם לא עדיפה במקום ההוא קליטה של פרטנר...
בנוסף יש לבדוק גם את המחירים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה