איזה מחשב נייד עדיף

• פותח הנושא tkh
  • פורסם בתאריך

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מעוניין לקנות מחשב נייד משומש.
מלבד הבדיקה עם המחשב פיזית האם הכל בסדר, רציתי לשמוע חוו"ד המומחים כאן האם המחשבים המוצעים כאן טובים וסבירים והאם שוים את מחירם.
נ.ב. המחשבים אינם מיועדים לגרפיקה או תוכנות 'כבדות' אחרות.

1. DELL D600 מעבד 1.4, זכרון 1 G.B. DDR, עם WIRLESS ו-BLUETHOOT. מחיר 1300 ש"ח (לא ידוע גודל דיסק קשיח).
2. IBM T30, מעבד 1.9, זכרון 512, "כחדש"(?), 1300 ש"ח. לאידוע גודל ד"ק. 1300 ש"ח.
3. DELL 500, מעבד 2.0, זכרון 1GB, דיסק 160, WIDOWS XP חוקי, 1700 ש"ח.
4. ACER, מעבד 2.4, זכרון 256, דיסק 30 GB. צורב DVD, 1350 ש"ח.

איזה ידוע כטוב, מה עדיף מכולם, מי שוה את המחיר ומי לא?
תודה רבה.

bris

משתמש סופר מקצוען
רובם די עתיקים, חוץ מהאייסר שאין עליו מספיק פרטים. ה T30 ממש ענתיקה, P4 פרה-היסטורי במונחי מחשבים. אפילו לא תומך USB2. תשכח ממנו.
ה D600 היה מוצר מעולה, לפני בערך 7 שנים.
DELL 500 - לא ברור לאיזה דגם אתה מתייחס, האם ל D500 ?
לא כדאי להוסיף עוד 1000 שח ולקנות מחשב חדש או בן חצי שנה ? המיושנים האלו, הסוללה ודאי לא מחזיקה כמעט, מועדים להמון תקלות (ישנים מאוד) הצורבים לא DVD וכו'.
סה"כ אא"כ אתה ממש לחוץ בתקציב, לא הייתי משלם על אף אחד מהם יותר מ-900 שח וגם זה בתנאי שיש אחריות ל-3 חודשים מאדם מהימן.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה על התגובה המהירה והמקצועית.
אני אכן מוגבל לכ-1500 ש"ח.
אין שום צורך במחשב חזק, מבחינת מעבד ומשאבים לא איכפת לי שהוא מלפני 7 שנים (הבעיה העיקרית הבטריה, אבל אפשר לעבוד מחובר לחשמל, ה"נייד" כאן הוא מחוסר מקום ולא לניידות).
ובכל זאת מעוניין בתמורה הטובה ביותר.

והיכן אפשר להשיג משומשים בני שנה-שנתיים?

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עכשיו יש מבצע בUSA על DELL VOSTRO ב350$ מדובר על מחשב חדש לחלוטין
בדר"כ המחיר שלו 400$

חיליקל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תנסה לברר אצל אלתר יש להם מבצעים מצויינים על טושיבות בני חצי שנה, אין לי מושג מה טיבו, אבל שמעתי רבות על השירות והאחריות שלהם לשם דבר.
מה עם HP? נראה לי שמבחינת בטריה הם הכי מתקדמים משום מה, וחדש שלהם עולה כ2000 ש"ח, כך שלא נראה לי שיד שניה בשימוש חצי שנה אמור לעלות יותר מהתקציב שיש לך.
ממה שכתבת, הIBM עוד הכי נראה למרות שלא הייתי הולך עליו ממה שכבר כתבו לך.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עדיין מחפש...
1. מתוך המחשבים המנויים לעיל - איזה הטוב מביניהם??
2. חיפוש בזאפ הציע מחשב Fujitsu Siemens Esprimo V5535 2.0GHz חדש עם המפרט הבא:
סוג מעבד: Intel Core Duo T2410 , דיסק קשיח: 120 GB , משקל: 2.5-3 ק"ג , מהירות מעבד: 2000Mhz , רשת אלחוטית: כרטיס אלחוטי מובנה 802.11
בכ-2000 ש"ח (באיבורי). שווה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה