דרוש מידע איזה כרטיס אשראי מומלץ?

גרינגי

משתמש רשום
ממש לא אני קיבלתי מביימי לילה בהרודס ים המלח בשווי 1070 שח מפפפנק , כמו כן אני קונה הרבה דברים איתם , ביגוד , נעליים , אלקטרוניקה .....

היועץ=

משתמש פעיל
יש לינק חדש לקבלת ה 100 שח הצטרפות?
כבר לא
יש רק בדרים קארד 200 שח לרשת שלהם

חי 523

משתמש פעיל
מה עם הכרטיס החדש של פאג"י אקסטרא הוא שווה משהוא?

A052

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שכתוב פה
זה ממש לא שווה, נותן החזר בקניה בחנויות בודדות בלבד, למימוש באותם חנויות בודדות בלבד.
כאשר ניתן לקבל את אותם אחוזי הנחה גם במועדונים אחרים, וגם ההחזר הוא מיידי ולא בכרטיס קניה לשימוש עתידי.

גרינגי

משתמש רשום
טוב , אז לא להתבלבל שני הכרטיסים הכי שווים היום בשוק הינם כאל פיקס ואם התמזל מזלך ואתה מחזיק רכב וגר ליד תחנת דלק של דלק אתה מזמין גם דיינרס של כאל ( בצבע תכלת )מתדלק בדלק עם זה ומשלם עם זה ח. חשמל וגם קונה בסופר פארם , על הראשון אתה צובר 1 אחוז על כל הקניות בשנה הראשונה , ובשנה השניה אתה צובר 0.75 אחוז . על הכרטיס השני אתה צובר 54 אחוז מכל תדלוק בדלק , מתשלום חשמל ומסופר פארם ( אני הייתי גם וועד בית כך שהחשמל של הבניין היה על כרטיס זה ) וצבירת הכסף מזה שווה לי מאוד , אני משתמש בשוברים שלו להמון דברים יש שובר אחד שבעצם מרכז את כל השוברים , וזה מותאם לחרדים כי לא צריך אינטרנט אונליין

גרינגי

משתמש רשום
חשוב לציין שזה שני כרטיסים לאדם פשוט , כמובן שיש כרטיסים לביזנסמנים ששם יש הטבות אחרות שכנראה שווה לחברת האשראי לפנק אנשים כאלו כי מדובר בעסקאות של מאות אלפי ש"ח לכרטיס

A052

משתמש סופר מקצוען
כי נותן החזר שניתן למימוש בהרבה יותר חנויות ממקס.

אבל יש גם כרטיס חדש כזה של ישראכרט שנותן החזר זהה, שניתן למימוש גם ביינות ביתן ושוק מהדרין, וגם ברמי לוי.

חי 523

משתמש פעיל
בפאגי משגעים את השכל בנוגע לכרטיס החדש שלהם פי אקסטרא,
הכל שם מסביב לזה ..

אשר פרידמן

משתמש פעיל
כי נותן החזר שניתן למימוש בהרבה יותר חנויות ממקס.

אבל יש גם כרטיס חדש כזה של ישראכרט שנותן החזר זהה, שניתן למימוש גם ביינות ביתן ושוק מהדרין, וגם ברמי לוי.
באשראי החדש של ישראכרט צריך להגיע סכום מסוים של קניות כל חודש כדי לקבל החזר (נראה לי מינימום 5,000 ש''ח), משא''כ בכאל ומקס מקבלים החזר מכל סכום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה