איזה חוף הכי מומלץ

eh

משתמש פעיל
תכלס תגידו מה שתגידו אין על שרתון חוף נקי כי מנקים כל הזמן מים חמים במקלחות מקלחות חדשות מהשנה שטח גדול מרוצף פתוח24 שעות ו...מצילים כל השנה גם בחורף! חסרונות אין חניה או שהיא יקרה מאוד בעיות צניעות וחוף עמוס בבין הזמנים.אבל עדיין יחסית סביר מאשדוד ונתניה.

י מ

משתמש פעיל
בשרתון היו מפוזרים בכל החוף כמויות של שמשיות וכסאות.
כך זה תמיד בחינם או רק ביום שהייתי?

**Moko**

משתמש פעיל
מכל החופים הכי נהנתי מבת ים אבל הייתי שם לפני כמה שנים וראו מרחוק את השוחים בחוף המעורב
אולי כבר סידרו את זה מאז?
החוף היה מאוד מטופח ומאורגן טוב

עוף דורס

משתמש פעיל
מכל החופים הכי נהנתי מבת ים אבל הייתי שם לפני כמה שנים וראו מרחוק את השוחים בחוף המעורב
אולי כבר סידרו את זה מאז?
החוף היה מאוד מטופח ומאורגן טוב
נכון זה נראה לי החוף הכי נקי ואתה צודק בכניסה יש בעיה של פריצות

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הייתי באשקלון והתאכזבתי קשות. דבר ראשון היה דגל שחור לא נתנו להכנס למים אולי קצת לשכשך את הרגלים, היה פקחים ושוטרים על החוף שאכפו את הענין. אין כמעט מקלחות וגם מה שיש זרם חלש נורא, השירותים היה מוצף בריכת מים לא היה שייך להכנס גם לא לברזים... לא ראיתי ברזים לניקוי רגלים כמו בכל חוף

עוף דורס

משתמש פעיל
הייתי באשקלון והתאכזבתי קשות. דבר ראשון היה דגל שחור לא נתנו להכנס למים אולי קצת לשכשך את הרגלים, היה פקחים ושוטרים על החוף שאכפו את הענין. אין כמעט מקלחות וגם מה שיש זרם חלש נורא, השירותים היה מוצף בריכת מים לא היה שייך להכנס גם לא לברזים... לא ראיתי ברזים לניקוי רגלים כמו בכל חוף
גם החוף עצמו מלוכלך אני הייתי פעם אחר והיה שם ממש מלוכלך וגם מאוד רחוק

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
14.8.2023 09:17

רשת ב׳: בשל תוצאות חריגות בבדיקת מי הים: משרד הבריאות אסר על רחצה בחופים השקט והנפרד בחיפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה