פארק פארק לאומי- חוף ים?

יעל זלמנוביץ

משתמש מקצוען
שמעתי שעשו בפארק הלאומי כמין חוף ים לילדים עם חול ים ומתקני רחצה , משהו שמדמה חוף ים,
חיפשתי מידע באתר של הפארק ולא מצאתי , משהו שמע? איך שם? אפשר להגיע עם הילדים לשם עם הילדים מבחינת פריצות?
תודה

מ. ק.

משתמש מקצוען
החוף עצמו בסדר גמור.
הבעיה היא המזרקות שעשו שם,
שניתן להיכנס אליהן בשעות היום,
ואז מגיעים עם בגד ים, וממשיכים להסתובב ככה גם בשאר הפארק.
בערב- יש מופע במזרקות, ואסור להיכנס אליהם. יש שמירה.
ואז אפשר להגיע.
אגב, המופע עצמו מהמם! שווה צפיה!

מ. ק.

משתמש מקצוען
עד איזה שעה זה פועל המזרקות
במהלך היום- אני לא בדיוק יודעת.
בערבים יש הופעה ב20:00, 21:000, 22:00.
כל הופעה הם טוענים 20 דקות, בפועל זה פחות. 3 חלקים של 5 דקות בממוצע+ דקה/ שתיים הפסקה בין קטע לקטע.

גונן

משתמש מקצוען
שמעתי שעשו בפארק הלאומי כמין חוף ים לילדים עם חול ים ומתקני רחצה , משהו שמדמה חוף ים,
חיפשתי מידע באתר של הפארק ולא מצאתי , משהו שמע? איך שם? אפשר להגיע עם הילדים לשם עם הילדים מבחינת פריצות?
תודה
אני הייתי שם אם ילדים והיה שם יחסית בסדר, כנראה תלוי מתי באים...

reframing

משתמש צעיר
כמו שאני יודעת- המזרקות הם לצפיה בלבד, אם רוצים להתרטב אפשר בסוג של מקלחון באזור של החוף שמשפריץ נגיעות מים, לא יודעת איך להסביר, אבל לא מרטיב עד כדי בגדי החלפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה