עזרה איזה חברת ביטוח הכי זולה? בכל אופציות הביטוח

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם אתם יודעים איזה חברת ביטוח היא הכי זולה, ביטוח דירה/בריאות/חיים/משכנתא/חו"ל, אתם מוזמנים לשתף פה.

שפרה שפרה

משתמש חדש
ביטוח ישיר היא חברה שלפי התרשמות שלי יש להם הצעות יותר זולות בחלק מהביטוחים מחברות אחרות,
מה שכן כדאי לבדוק מחירים עם סוכנויות ביטוח, כי יש הרבה סוכני ביטוח שיש להם הנחות מחברות ביטוח והמחיר שהם מציעים יותר זול מהמחיר שהחברות ביטוח בעצמם מציעות.

אלי @@@

משתמש מקצוען
זה לא שחור לבן הכל תלוי באותו רגע ובנתונים הנכונים לאותו זמן
לדוגמא בביטוח רכב כל שנה יוצא לי מחיר אחר וכל שנה אני עובר לחברה אחרת שהיא הזולה ביותר וכך גם בביטוח משכנתא וחיים בכל אופן מהבדיקה שלי
להצביע על חברה אחת זה לא נכון ומטעה

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם אתם יודעים איזה חברת ביטוח היא הכי זולה, ביטוח דירה/בריאות/חיים/משכנתא/חו"ל, אתם מוזמנים לשתף פה.
אין בזה כללים, זה תלוי בהרבה דברים שמשתנים בין אדם אחד לשני.
לדוגמא ביטוח בריאות: גיל, מצב בריאותי, האם מעשן וכו'.
לגבי ביטוח דירה זה תלוי בגודל הדירה, האם היו תביעות בעבר, מצב הבית וכו'.
מומלץ לעשות סקר בין 2 ל3 חברות לפני שסוגרים ביטוח כדי לוודא שמקבלים את המחיר והתנאים הכי טובים.

המלצות שלי לגבי ביטוחים בארץ וביטוח דירה לעשות דרך סוכנות רפאלי ביטוחים.
לגבי ביטוחים בחו"ל דרך הסוכן יוסי רייניץ ביטוחים.

אלי @@@

משתמש מקצוען
השבוע חידשתי את הביטוח רכב
והפעם ביטוח ישיר היו הכי זולים גם בחובה וגם בג' ודרך האתר יצא לי עוד יותר זול מנציג שרות
אבל תמיד שווה להשוות כי בביטוח תמיד יש הפתעות

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
המלצתי לביטוח חיים. נתי קלמן. הכי זול שמצאתי וכך גם שמענו מיועצי משכנתאות.

השבוע חידשתי את הביטוח רכב
והפעם ביטוח ישיר היו הכי זולים גם בחובה וגם בג' ודרך האתר יצא לי עוד יותר זול מנציג שרות
אבל תמיד שווה להשוות כי בביטוח תמיד יש הפתעות
כמי שבדק את כל הביטוחים דשלו בשנה האחרונה אנסה לתת קצת מהנסיון
בדירה חיים ובריאות הייתי אצל נתי קלמן אבל בחלק עברתי לביטוח ישיר כי ם היו יותר זולים אולם כדי לקבל את המחיר הכי זול בביטוח ישיר אתה צריך להביא איתך הצעה למחיר זול מאוד ואז הם יתנו הצעה יותר טובה נגד
ברכב כנהג חדש הייתי בביטוח ישיר ועכשיו עברתי ללוביט של לובינסקי זה הוזלה כ1000 שח
בביטוח חול אז יש במאוחדת בחינם בין גיל 20 לגיל 25 וצריך לבקש את זה טלפונית ולא דרך האתר אם לא דרכם אז יש סוכנת בשם תמר 0583261190 שהיא זולה ועובדת גם עם פספורטכארד לנוהגים

נתן G

משתמש רשום
לוביט ברכב הם הכי זולים, כל החברים שלי שסיפרתי להם על זה הם עברו לשם כי ייצא להם הכי זול.

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מקפיצה
מחפשת חברת ביטוח אמינה לביטוח דירה - תכולה
אני רוצה דווקא דרך סוכן ולא בביטוח ישיר
תודה

פיר

משתמש סופר מקצוען
אשמח להמליץ לך על א.ש.ת בטוחים סוכן בטוח בשם אלטבך שמוליק אמין וישר טל.03-9293809. או 0523569107
בהצלחה.

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
היום עברתי ביטוח משכנתא מטפחות משכנתאות לחברת "ביטוח ישיר"
יותר זולים ב 70 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה