מידע שימושי איזה בית חולים הכי טוב ללדת

מצב
הנושא נעול.

רק אושר!

משתמש מקצוען
משהי היתה לאחרונה בלניאדו?
המחלקה שם גם חדשה או רק החדרי לידה?
ומשהי יודעת אם הם עדין מביאים לילה בבית החלמה וכמה?
המחלקה לא חדשה,אולי הביות מלא,אני הייתי בחלקי
אבל המיון וחדרי הלידה חדשים ומהממים
ומביאים לילה בבית החלמה( ספציפית בקשתי להשאר עוד לילה כי רציתי השגחה רפואית ונתנו לי במקום)
הלידה שם היתה מדהימה(לא קלה אבל המעטפת שהם נותנים מושלמת)

סימבה.

משתמש פעיל
טוב, לי קרה ההיפך בתל השומר
במיון היה רק רופא ,התעצבן שביקשתי רופאה
ובכלל לא היה באופציה להביא רופאה..
פעם שאלתי אותם למה יש לכם רופא ורופאה באותה משמרת,
הם יסברו לי שהחוק מחייב כך כדי לכבד כל אחד לפי דתו ואמונתו

ר. פ.

משתמש רשום
אף אחת לא ממצליצה על כרמל?:eek:
אני ילדתי בכרמל, לידה ראשונה !
הגעתי עם תומכת שמאוד המליצה לי, ולא התאכזבתי
היה מהמם מכל הבחינות!!
היחס במיון, ולאחר מכן בחדר לידה
קבלתי אפידורל כשבקשתי
היתה לי מיילדת מיוחדת ואנושית
המחלקה לא מי יודע מה, אבל כמעט ולא הייתי שם....
(זה היה בקורונה, ושחררו אותי אחרי לילה אחד)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אבל שהייתי פעמיים במעיני אמרו שאין רופאה והרופא התחיל לבייש אותי שאני סתם פנאטית וכל החרדיות אין להם הבדל ורק אחרי שבעלי צעק שם ועשה בלאגן פתאום הופיע רופאה
ואני מכירה עוד מקרים כאלה
גם דיסתי, שמכנסה לנושא הלכתי סבוך, ורב פסק להם איך לנהוג - קיבלו תגובה מזעזעת של 'מה הוא מבין, הרב? הוא הרופא, או אנחנו?
וזה היה במעייני

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בלת"ק
אין הכי טוב, יש הכי מתאים

(:chavi:)

משתמש פעיל
רק צייצתי "אפידורל", ותוך חמש דקות הגיע מרדים (בלי הגזמה! יש סיכוי שאפילו פחות).
זה גם היה לי במעיני הישועה, פחות מדקה אחרי שביקשתי הגיע מרדים.
אני מבינה שלא ממש ממליצים על מעיני לפי התגובות פה
אני ממליצה מאד!!!
לידה ראשונה, לא קלה בכלל
והם עשו את הטוב ביותר שיכלו ויצאתי עם תחושת חוויה לא נורמלית, רוצה שוב!

אסתי 15

משתמש מקצוען
אני ממש לא מהמפונקות, אבל ניסיתי ארבעה בתי חולים שונים, ולא יכולה להמליץ על אף אחד מהם...
בכל בית חולים יש נושאים שטובים יותר ויש שטובים פחות, אבל הרוב תלוי בצוות, במיון, בלידה, במחלקה ובתינוקיה, והצוות מתחלף כל הזמן ובכל משמרת.
אז ממליצה להכיר מראש, ולהתפלל לס"ד.

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהי ילדה בשמיר?
איך היחס שם בחדרי הלידה?
ומקצועיות?

קשתות

משתמש פעיל
מקצועיות - אין, אבל אין על תל השומר
מחפשת יחס חם, תחושה ביתית - לא כל כך (לחוויה עדיף לידת בית...)
אשפוז - לא כל כך (גברים וצניעות)
יחד עם זאת לפעמים יש שם תחושה שאם את לידה שגרתית לא "קייס"
את לא מעניינת..
ובכל זאת ממליצה...

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בלניאדו החדרי לידה חדשים ונוחים, ויש 2 מחלקות: יולדות א' לא חדש, ויולדות ב' חדש אבל בדרך כלל נותנים אותו רק לביות מלא, או לקורונה.

המתכנתת

משתמש צעיר
קופצת על האשכול. קראתי כבר הרבה כאן ובאמת זה עניין אינדיבידואלי, שואלת בשבילי: אני חרדתית מאוד מרופאים, בתי חולים וכו'. מחפשת בית חולים עם האווירה הכי פחות מלחיצה שיש. מה ממליצות?
הייתי ממליצה לך לחשוב על בית חולים שיש לו מרכז לידה טבעי, אם זה מתאפשר לך מבחינת הנתונים הכוללים - זוהי אוירה הרבה יותר מרגיעה.
בנוסף - סיור מוקדם בחדר הלידה יכול גם להרגיע מאוד.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הייתי ממליצה לך לחשוב על בית חולים שיש לו מרכז לידה טבעי, אם זה מתאפשר לך מבחינת הנתונים הכוללים - זוהי אוירה הרבה יותר מרגיעה.
בנוסף - סיור מוקדם בחדר הלידה יכול גם להרגיע מאוד.
תודה. זה באמת הכיוון שאני מבררת עכשיו. הבנתי שנפתח עכשיו משהו חדש שאמור להיות ממש מרכז לידה טבעי. כשיהיו לי פרטים ברורים בל"נ אעדכן פה לטובת כולן.

הר סיני

משתמש פעיל
בירושלים מה מומלץ?

מחפשת יחס מעולה פלוס בלידה עצמה, זה הכי קריטי לי
ושתהיה זמינות אפידורל גבוהה.
גם מקווה מאוד שבעזרת ה' אוכל ללכת על ביות מלא, אז שתהיה מחלקה מתאימה ומכילה.

אשמח מאוד לקבל המלצות.
בהר הצופים יש שם את כל המעלות יחס מעולה פלוס פלוס מקצועיות וגם כשכל החדרי לידה היו מלאים לא הרגישו שום לחץ הכל שקט ורגוע,

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה