איור לכריכה של "אילו וכאילו" חדששששש

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

קבצים מצורפים

• 5.jpg
    5.jpg
    KB 421.3 · צפיות: 15

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עבודה יפיפה!
איזו קומפוזיציה מטורפת!
זה נראה פרויקט של שעוותתת.
תוצאה מרשימה, איכותית ומדויקת.

תמשיכו ליצור ולשתף!
ים הצלחות

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממש מגרה!
לא הייתי מתנגדת להיכנס לתוכו

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נראה ממש טוב!:)
רק הערה קטנה, אם הבנתי נכון הכל מושלג? אם כן אז צריך להיות שאריות שלג על הסככים.

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י sweetpanda1;2319351:
נראה ממש טוב!:)
רק הערה קטנה, אם הבנתי נכון הכל מושלג? אם כן אז צריך להיות שאריות שלג על הסככים.

זה לא שלג. הם בתוך ענן...

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מדהים מדהים מדהים!!!

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אסטרונאוטית;2319454:
באיזה נושא זה?

"אילו וכאילו" היא סדרה שממחישה אילו מאורעות, כמו יציאת מצרים או חג פורים היו קורות היום. החלק הזה בסדרה ממחיש את מאורעות בני ישראל במדבר סיני...

מיכל.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מדהים!

והשילוב בין אילו ל'אז' מקצועי, מדויק ומסתדר כ"כ טוב. הייתי צריכה ממש לחפש את הקו המבדיל:) (באוניה למשל)

tirtsa

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וואו, מקסים!
עבודה מעולה ומדוייקת.
לי היה נראה שהים גבוה יותר משאר הציור בשעה שבמציאות גובה פני הים נמוך יותר והנחלים "נשפכים אליו" בציור היה נראה לי שהיה גבוה יותר ונשפך לתעלות.

yaakovh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י tirtsa;2320001:
וואו, מקסים!
עבודה מעולה ומדוייקת.
לי היה נראה שהים גבוה יותר משאר הציור בשעה שבמציאות גובה פני הים נמוך יותר והנחלים "נשפכים אליו" בציור היה נראה לי שהיה גבוה יותר ונשפך לתעלות.

תודה!
לא מדובר בים אלא בנהר גדול שנשפך לתעלות כמו שרואים. במקרה הזה מדובר בנס, והנהר טיפס לסוכות. כך שאין יחס למציאות או לחוקים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה