כללי איור וקטורי של בית המקדש או ציור קוי, אפילו תמונה

יהושוע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני צריכה דחוף איור וקטורי של ביהמ"ק לעריכה לגלופה. גם שרטוט קווי של ביהמ"ק יכול לעזור לי. תודה מראש

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חיפשת בפורום? כי אחת לחודש מישהו מעלה בקשה כזו.

יהושוע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
חיפשתי המון, אבל היו רק תמונות מורכבות, והמקום היחיד שהיה בו וקטור הקובץ כבר התאייד מהמחשב, לצערי.
ולכן שוב אני מבקשת, אם יש למישהו איור וקטור של בנין בית המקדש או סקיצה קווית אפילו בתמונה, לא חייב משהו באיכות גבוהה. (נניח אפי' איור ביהמ"ק שמחלקים בגנים או בחיידרים) אשמח מאד. תודה.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
ראיתי באתר פיקג'ו איור של בית המקדש מאוד פשוט.
נסו שם

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה