דרוש מידע איגלו חמוץ של כרמית. מישהו נתקל בזה?

מצב
הנושא נעול.

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כנ"ל
יש מה לעשות?

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה קורה הרבה...

כי בד"כ נשפך בתוך החבילה כמה יחידות ואז נוצר כזה דבק וכולי וכולי, אני לא חושב שיש לחברה מה לעשות, זה תלוי גם בחנויות שמספקות את זה באיזה טמפרטורה הם שומרים את זה...

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה קורה הרבה...

כי בד"כ נשפך בתוך החבילה כמה יחידות ואז נוצר כזה דבק וכולי וכולי, אני לא חושב שיש לחברה מה לעשות, זה תלוי גם בחנויות שמספקות את זה באיזה טמפרטורה הם שומרים את זה...
למיטב ידיעתי איגלואים לא אמורים להתקלקל מכאלו מקרים,
במיוחד שאצל חברות אחרות לא נצפו טעמים חמוצים.

TGSh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
זה קורה הרבה...

זה תקלה אחרת
מדובר על טעם חמוץ ברמה בלתי אכילה , ולא משהו חיצוני

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
גם לנו קרה
איגלואים מקולקלים

ואז אמרתי לבן שלי וואו כל האיגלואים באותו טעם - לימון...
לקח לי זמן לקלוט שזה פשוט מקולקל!!!
לנו לא היה טעם מקולקל יותר חמוץ ואז חשבתי שטעו באריזות....

דוצי

משתמש פעיל
קישור למייל של שירות לקוחות
צריך להתלונן בחברה קודם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה