אחסון שרת בארה"ב

• פותח הנושא DDFF
  • פורסם בתאריך

DDFF

משתמש פעיל
למישהו יש ניסיון /ידע על חווה טובה ואמינה לאחסון שרתים בארה"ב? (כלומר, שהשרת יושב בארה"ב).

תודה רבה.

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני משתמש בdreamhost
יש לי ניסיון מאד טוב איתם (שנתיים שאני וחברים משתמשים בשרתים שלהם)

אם תרצה, אוכל לשלוח לך קישורים לכמה אתרים שיושבים אצלם, כדי שתוכל לבחון את המהירות

בנוסף, תוכל להכניס את הקוד - Y40 - במהלך ההרשמה כדי לקבל 40$ הנחה בהרשמה לשנה

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י yitzy;569292:
אני משתמש בdreamhost
יש לי ניסיון מאד טוב איתם (שנתיים שאני וחברים משתמשים בשרתים שלהם)

אם תרצה, אוכל לשלוח לך קישורים לכמה אתרים שיושבים אצלם, כדי שתוכל לבחון את המהירות

בנוסף, תוכל להכניס את הקוד - Y40 - במהלך ההרשמה כדי לקבל 40$ הנחה בהרשמה לשנה
תודה רבה.
זה כנראה באשמתי, כי לא הסברתי. אני לא מתכוון לארוח בשביל אתרים.
אני מחפש לשכור שרת בחווה. (בשביל DATABASE מסוים ותוכנת ERP).
בקיצור, אני מחפש את ה012 או את הבזק-בינלאומי שם :)

DDFF

משתמש פעיל
נכתב ע"י yitzy;569305:
אהה
גם את זה ניתן לעשות שם (אם הבנתי אותך ואותם נכון...)
https://www.dreamhost.com/vps-features.html
קודם כל תודה.
שנית, אני לא צריך וירטואל אני צריך Dedicated.
שלישית, מדפדוף בחבילות שלהם (שחלק גדול אגב, לא היו זמינות) נראה שזה לא ממש התחום העיקרי שלהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה