דיל אושר עד.. עגלת בוגבו בי 6

• פותח הנושא mina
  • פורסם בתאריך

הישגים

משתמש רשום
עכשיו באתר של בייבי סטאר בוגבו בי 6 ב3990. לרגל חגיגות שופינג אייאל.
שאלה לחכמי וחכמות העם: נראה לכם שבבלאק פריידיי יהיו מחירים טובים יותר, או שווה לקנות עכשיו כדי שלא לפספס?

קבצים מצורפים

• בוגבו בי 6 בייביסטאר.png
    בוגבו בי 6 בייביסטאר.png
    KB 102.8 · צפיות: 67

הישגים

משתמש רשום

מפתח הלב

משתמש פעיל
מישהו יודע לגבי האחריות על העגלות מאושר עד? בבוגבו הו אמרו לי שהם לא נותנים את האחריות

ק'סניק

משתמש מקצוען
ניתן לקנות במוצצים עכשיו ב3990 ש"ח כולל עריסה.. (יבואן רשמי כמובן..)
אמרו לי בחנות שהמבצע הוא בעיקרון עד יום שישי האחרון של החודש אבל ניתן להפסיקו בכל רגע...
מצרף קישור..

אילולה148

משתמש חדש
מישהי יודעת אם עדיין יש את המבצע על עגלת הבי-6 בסניפי אושר עד בירושלים

איקס-עיגול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

הישגים

משתמש רשום
מישהי יודעת אם עדיין יש את המבצע על עגלת הבי-6 בסניפי אושר עד בירושלים
לפי דעתי אם קונים עכשיו עדיף בחנות עגלות. זה יוצא כמעט אותו מחיר ואחריות יבואן.
(באתר של בייבי סטאר הטיולון אפילו זול יותר מאושר עד, ועם האמבטיה 190 שח הבדל)

הישגים

משתמש רשום
ובנוסף לגבי האתר, אני יכולה לסמוך? זה אתר מוכר? הזמנת משם פעם?
בייבי סטאר. אני הייתי בסניף פיזית, שירות מצוין. באתר שלהם יש כתובת מייל (אצרף) של השירות לקוחות וענו לי ממש בסבלנות על כל שאלה.
יש באתר גם רשימה של הסניפים+מספרי טלפון. תנסי להתקשר לכל סניף, לי ענו ממש מהר בראשל"צ.
ואגב, רשום באתר שהמבצע היה עד אתמול, אבל באתר עדיין מופיע... ממליצה ממש לנצל את המחיר!
בייבי סטאר אתר

וזה המייל (הסולמית=@)
web#baby-star.co.il

אילולה148

משתמש חדש
היום הלכתי לאושר עד בירושלים סניף שמגר וקניתי טיולון של הבי-6, היה חסר את החלק של האמבטיה אז הלכתי לחנות שמוכרת בוגבו וביקשתי את החלק שלהאמבטיה, והמוכר אמר לי במילים האלו "אם קנית את החיקוי של אושר עד זה לא יתחבר לך", אז שאלתי אותו "מה זאת אומרת חיקוי?, מי אמר שזה חיקוי?" אז הוא אמר לי שבאו אליו כבר כמה אנשים שקנו מאושר עד והם רצו את החלק של האמבטיה וניסו לחבר ולא הצליח להם, ובנוסף הוא הראה לי תעודת אחריות שאחד מהם השאיר אצלו בחנות, ששייך לעגלה של אושר עד, ולמטה בתעודה כתוב באותיות קטנות-"ליבואן אין שום קשר ליצרן בוגבו"
למזלי עוד לא פתחנו את העגלה כך שיכולנו לקבל החזר, אבל רציתי להזהיר-אל תקנו מאושר עד, זה חיקוי של ערבי מעזה, אל תלכו שולל אחר המחיר המפתה!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה