אורגנית קורג pa600 לעומת pa900

כינור

משתמש רשום
אני רוצה עכשיו לקנות אורגנית. המטרה שלי היא צלילים איכותיים ומאגר כלים ומקצבים ענק! (לא תיכנות ובניית מקצבים וכו'. העבודה היא על המחשב) כמו כן שתהיה ידידותית להפעלה ואיכותית בשמע גם במעבר למחשב.
המליצו לי על ה600, ובחנות אפילו אמרו שה900 כמעט לא הולכת. הם טענו שעל כל 50 אורגניות 600 הם מוכרים אחד 900. מישהו יכול לסתור את זה או להרחיב על ההבדל ביניהם? מישהו יכול להמליץ על אורגנית מקצועית מדגם/חברה אחרת? אודה לכם מאד!

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
על זה לא שמעתי עדיין. יש לי 900 ובדיוק אתמול דיברה איתי מישהי ששידרגה מ600 ל900 ממש השבוע. השוני הוא באיכות הצליל, במקום הפיזי והממשק. כמובן שישנם עוד הרבה שינויים כמו ההמרה לMP3, וחיבור מיקרופון עם הרמוניה ועוד (אני רק מלמדת עליה אז אני לא ממש בקיאה בבפנוכו שלה)

כינור

משתמש רשום
מה זאת אומרת הבדל במקום הפיזי? והאם באמת ההבדל באיכות הצליל הוא משמעותי?

shalom-m

משתמש פעיל
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני דיברתי עם בעל חנות לכלי נגינה והסביר לי שהסאונד של ה900 לא כ"כ טוב ואין בזה כמעט שינויים שמצדיקים את המחיר

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ה900 טובה מה600 אבל באמת לא בהרבה. יש ל900 חלקים מעץ כמו ב800, שזה משפר את איכות הסאונד, יש הרמוניה לשירה, הקלידים עם אפטר-טאצ', ויש קצת יותר כפתורים אבל לא מספיק כדי שיהיה נוח. קצת יותר זכרון, אבל לא משמעותי.
הממשק של שתיהן די בעייתי.

לעומת שתיהם - PA800 הרבה הרבה יותר שוה מבחינת איכות הצליל ונוחות ההפעלה.
כשהוא היה במדפים המחיר שלו היה 13600 למזומן ו16500 לאשראי. (לעומת PA900 חדש שמחירו 8600) עכשיו אפשר להשיג PA800 ביד שניה ב6000, אם הוא במצב מצויין.

אם אתם רוצים דווקא חדש, כדאי שתקנו את רולנד EA7. הכלי יותר טוב מPA900 ועולה פחות. הנה פרטים עליו מהאתר של חלילית http://www.halilit.com/items/618287-Roland-E-A7

צל עובר

משתמש חדש
אני יש לי קורג 600 ואני מאוד מרוצה רק מה שמפריע לי היא זה שאין כפתורים מיוחדים למעבר רק זה נדלק בהחלפת מקצב ולגבי איכות הצליל אפשר לחבר אוזניות טובות ויש לך סאונד מעולה

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני רוצה עכשיו לקנות אורגנית. המטרה שלי היא צלילים איכותיים ומאגר כלים ומקצבים ענק! (לא תיכנות ובניית מקצבים וכו'. העבודה היא על המחשב) כמו כן שתהיה ידידותית להפעלה ואיכותית בשמע גם במעבר למחשב.
המליצו לי על ה600, ובחנות אפילו אמרו שה900 כמעט לא הולכת. הם טענו שעל כל 50 אורגניות 600 הם מוכרים אחד 900. מישהו יכול לסתור את זה או להרחיב על ההבדל ביניהם? מישהו יכול להמליץ על אורגנית מקצועית מדגם/חברה אחרת? אודה לכם מאד!
אני מוכר pa3 שהיה רק בשימוש ביתי ולא יצא בחיים מהבית, אם זה מעניין אותך.

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני יש לי קורג 600 ואני מאוד מרוצה רק מה שמפריע לי היא זה שאין כפתורים מיוחדים למעבר רק זה נדלק בהחלפת מקצב ולגבי איכות הצליל אפשר לחבר אוזניות טובות ויש לך סאונד מעולה
זה הקפצה של אשכול מלפני שנתיים. בינתיים יצאו PA700 ו-PA1000

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה