אופיס 2010 או 2013

• פותח הנושא רר
  • פורסם בתאריך

רר

משתמש רשום
ברצוני לקנות אופיס למחשב חדש.
שמעתי מכמה אנשים שבגרסה של 2013 ישנם באגים\בעיות, עד כדי כך שהם חזרו לגרסה של 2010.
האם היום שכבר נודע למיקרוסופט הבעיות, מומלץ לקנות את ה2013, או שעדיין ה2010 עדיף?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בסוף הקיץ תצא גירסה חדשה, זה אולי סיבה להמתין.
2013 קצת עושה בעיות ביצועים ותצוגה במיוחד במחשבים חלשים, או אם לא מתוקנים העדכונים שלו.
בנוסף אם אתם משתמשים בגופנים מעבר לבסיסיים (של צד ג' בדרך כלל) ישנם בעיות תצוגה רציניות שכנראה לא יסודרו אף בגירסה הבאה וזאת משום שמקרוספט לא מתייחסים לעניין כבאג.
(יוצרי הפונטים בהכרח יטפלו בעניין בגרסאות החדשות. אפשר לטפל גם בגרסאות קיימות אם אני זוכר טוב רחמים מהפורום עשה עבודה טובה בעניין).

רר

משתמש רשום
נכתב ע"י שמח לעזור;1615163:
בסוף הקיץ תצא גירסה חדשה, זה אולי סיבה להמתין.

אם כוונתך ל2016, המחיר יהיה בהתאם.
לכן אני שואל האם שייך לקנות את ה2013 מתוקן?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רר;1615439:
אם כוונתך ל2016, המחיר יהיה בהתאם.
אני חשבתי שהמחיר יהיה זהה. ידוע לך אחרת?

נכתב ע"י רר;1615439:
לכן אני שואל האם שייך לקנות את ה2013 מתוקן?

כנראה אפשר להוריד מעודכן, גם אם לא זה לא קשה להוריד את כל העדכונים.

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
וב2013 יש דברים שאין ב2010 אז אולי באמת עדיף לחכות ל2016:):):):)

למעשה השאלה איזה תוכנות ולאיזה צורך.

ולענין נוסף באקסס איזה דברים נוספו ב2010 לעומת 2007 וב2013 לעומת 2010

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה