אונטערן שטוהל - הצגה באידיש חוה"מ פסח ע"ט

מצב
הנושא נעול.

Music Table

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
אוי לא, כתבתי מחיר מיוחד, אז התכוונתי בהנחה, לא חינם תמורת הסרט. אלא גם הסרט וגם תשלום זול.
האמת שאף פעם לא ראיתי סרט שלהם, רק קטעים קצרים כמו שהעלו כאן. כמה שעות כל סרט?
ארבע בערך

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה את הסרטים.
ובכל זאת הייתי מוכנה תמורת תשלום מופחת.

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אולי באמת תצרי קשר איתם
לדעתי זה ישתלם להם למכור את זה כאן בארץ
זה מאד מסובך לתרגם......
בפרט שיש שם בין השורות והמילים הרבה בדיחות שמובנות רק באידיש, וכן פרסומות לחנויות במשחקי מילים, שאת זה אי אפשר לתרגם.....
ואם אתה מחסיר את זה אז אתה מאבד חלק גדול מאד של ההצגה, תרגום בסרט חייב להיות מדוייק לגמרי, אם זה לא מדוייק אז מאד קשה להתחבר לבמה......

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה מאד מסובך לתרגם......
בפרט שיש שם בין השורות והמילים הרבה בדיחות שמובנות רק באידיש, וכן פרסומות לחנויות במשחקי מילים, שאת זה אי אפשר לתרגם.....
ואם אתה מחסיר את זה אז אתה מאבד חלק גדול מאד של ההצגה, תרגום בסרט חייב להיות מדוייק לגמרי, אם זה לא מדוייק אז מאד קשה להתחבר לבמה......
זה לא כ"כ נכון, יש הרבה תרגומים לסרטים באנגלית וכו' שהתרגום לא מדויק במאה אחוז אבל אפשר להבין, וגם נראה לי שזה באמת ילך בארץ לדוברי עברית.

בערל דוב 915

משתמש מקצוען
זה מאד מסובך לתרגם......
הניק @-BATSHEVA-
הציעה את עצמה לתרגם
אין לי מושג בזה

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אבל נראה לי שזה עקרוני אצלם לא לדבר בעברית. לא?
קודם כל לא!
חסידי סאטמאר אמנם לא מדברים עברית, אבל בארה''ב יש הרבה מאד חסידים שהם לא חסידי סאטמאר, ואפילו חסידי סאטמאר בארה''ב, אין להם בעיה עם זה (כמו אלה שהולכים לכותל אפילו שעקרונית השיטה שלהם הוא לא ללכת לכותל המערבי... ותבקרו שם בליל שבת ותראו כמה בחורים חסידיים אמריקאים וכן כמה חסידי סאטמאר יש שם, הרבה......), וכשהרעיון הוא שזה יתורגם והם יעשו כסף מזה, הם ודאי יסכימו מהצד העקרוני, כי הם לא מדברים........
אבל לא בטוח שזה שווה את ההשקעה..... (מצד עורכי האונטערן), גם לשלם על התרגום, גם להוציא תקליטורים מיוחדים בעברית, ובפרט כשהיום הרבה מעתיקים.......

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
א קיצר צריך לשאול אותם, אולי @נביאה תוכל?
אני מציע את עצמי...
אני יכול לדבר איתם, אבל קודם כל צריך פרטים של כמה דבר כזה יעלה, וכן אני בטוח שהם ירצו דוגמא ועוד......
אם מישהי באמת מעוניינת לתרגם, לדעתי שיערכו קטע מתוך האונטערען שווערד, עם תרגום

בערל דוב 915

משתמש מקצוען
אני מכירה את הסרטים.
ובכל זאת הייתי מוכנה תמורת תשלום מופחת.
אני מציע את עצמי...
אני יכול לדבר איתם, אבל קודם כל צריך פרטים של כמה דבר כזה יעלה, וכן אני בטוח שהם ירצו דוגמא ועוד......
אם מישהי באמת מעוניינת לתרגם, לדעתי שיערכו קטע מתוך האונטערען שווערד, עם תרגום
אני השדכן;)

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כבר אמרתי את דעתי שזה לא יצליח.
ולכן אני לא מתחיל לשלוח הודעות פרטיות וכו', אבל אם המתרגמות הנ''ל שהציעו את עצמן באמת מעונינות הם יכולים לפנות אלי.... הם גם יכולים לראות את כל ההודעות כאן, כך שלא צריך שדכן.....

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
קודם כל לא!
חסידי סאטמאר אמנם לא מדברים עברית, אבל בארה''ב יש הרבה מאד חסידים שהם לא חסידי סאטמאר, ואפילו חסידי סאטמאר בארה''ב, אין להם בעיה עם זה (כמו אלה שהולכים לכותל אפילו שעקרונית השיטה שלהם הוא לא ללכת לכותל המערבי... ותבקרו שם בליל שבת ותראו כמה בחורים חסידיים אמריקאים וכן כמה חסידי סאטמאר יש שם, הרבה......), וכשהרעיון הוא שזה יתורגם והם יעשו כסף מזה, הם ודאי יסכימו מהצד העקרוני, כי הם לא מדברים........
אבל לא בטוח שזה שווה את ההשקעה..... (מצד עורכי האונטערן), גם לשלם על התרגום, גם להוציא תקליטורים מיוחדים בעברית, ובפרט כשהיום הרבה מעתיקים.......
אני יודע שיש כאלה אבל חשבתי שהם לא ירצו באופן רשמי,
ובקשר להעתקות אם כך גם לא משתלם להוציא את הדיסק, ואם הם עושים זאת זה כנראה כן משתלם, מה בארה"ב יש פחות מעתיקים?
השאלה מי יקנה את זה בעברית? החסידויות שלא מדברים אידיש אין אצלם סרטים, אז אולי לטאים?

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כבר אמרתי את דעתי שזה לא יצליח.
ולכן אני לא מתחיל לשלוח הודעות פרטיות וכו', אבל אם המתרגמות הנ''ל שהציעו את עצמן באמת מעונינות הם יכולים לפנות אלי.... הם גם יכולים לראות את כל ההודעות כאן, כך שלא צריך שדכן.....
למה לא יצליח? תן סיבה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה