עזרה אולי כאן יימצא מישהו שמתמצא במייקרוסופט אאוטלוק?

• פותח הנושא אא
  • פורסם בתאריך

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מי יכול לעזור לי?
אני ממש תקועה... מנסה למחוק מיילים מתיבת הדואר שלי באאוטלוק שעלתה על גדותיה, והוא כבר לא נותן לי.
יש דרך? זה ממש חשוב לי. לא מצליחה להתרגל לממשק של ג'ימייל וממש צריכה את האאוטלוק.
בכל פעם שאני מנסה למחוק הודעות, מקבלת את ההודעה
תקלה.jpg
הזאת:

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כן, כשאני מנסה לעשות ככה, אני מקבלת את ההודעה שלעיל.
וכל התכנה תקועה. אין יוצא ואין בא, אי אפשר למחוק, או להעביר מתיקיה לתיקיה. כלום.

שלמה.ש.

משתמש צעיר
שנים הייתי תקוע עם אאטלוק וכל יום היה לי צרה חדש
עד שהטכנאי מחשבים צרח עלי שאני יעבור לגימיל'
נפתחו לי העיניים
זה קשה כמה ימים ואחרי זה מתרגלים.
תרחמו על עצמכם ותעשו את המעבר הזה
כל ההתחלות קשות...

גאוניתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל הודעה שאת מוחקת עוברת לתיקיה: פריטים שנמחקו. עלייך לרוקן אותה ואז יתפנה לך מקום...

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
כל הודעה שאת מוחקת עוברת לתיקיה: פריטים שנמחקו. עלייך לרוקן אותה ואז יתפנה לך מקום...
לא בדיוק נכון
גם אחרי המחיקה הקובץ יישאר בגודלו המקורי
צריך לבצע פעולה מיוחדת (שנקראת compact ובעברית דחיסה) שאותו הבאתי בהודעה מעל על מנת להקטין את גודל הקובץ
(שזה אומר שגם אם מחקו הודעה היא ניתנת לשחזור)

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שנים הייתי תקוע עם אאטלוק וכל יום היה לי צרה חדש
עד שהטכנאי מחשבים צרח עלי שאני יעבור לגימיל'
נפתחו לי העיניים
זה קשה כמה ימים ואחרי זה מתרגלים.
תרחמו על עצמכם ותעשו את המעבר הזה
כל ההתחלות קשות...
יש אפשרות ליצור תיקיות לפי נושאים בג'ימייל?
אני חייבת לתייק מיילים לפי פרוייקטים, לפי לקוחות וכד'.

ישיבשער

משתמש פעיל
מנושא לנושא באותו נושא אני משתמש באאוטלוק 2007 וכשאני רוצה למחוק הודעה מתיבת כל הדואר אני פשוט לא מצליח אני יכול למחוק הודעה מתיבת כל הדואר רק דרך כניסה לג'ימייל אבל אני רוצה למחוק דרך האאוטלוק מישהו מכיר את הבעיה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה