דרוש מתכון אוכל ללימודים - יום ארוך

Lady D

משתמש פעיל
שלום לכל האלופות והמנוסות
הבכור שלי מתחיל בס''ד כיתה א'- יום לימודים ארוך עד 15:30, ללא הזנה ( לא ניתן להביא לו אוכל במהלך היום).
אני מחפשת רעיונות למאכלים מזינים שיוכלו לשרוד יום שלם בתיק עד 14:30, חוץ מכריך...
חשוב לי שיוכל לשבוע
ממש אודה לכל רעיון! (או קישור לאשכול רלוונטי אם יש)

שבת

משתמש פעיל
אין להם ארוחת צהריים? או שאת שולחת סנדביץ לצהריים?
בכל אופן תוכלי לשלוח איתו - סנדביץ לבוקר+פרי +עוגיות ביתיות וממתק כגון בייגלה

Lady D

משתמש פעיל
זהו שאין להם ארוחת צהריים
סנדוויץ' כמובן אשלח לבוקר אבל מה אפשר לתת לו ל'ארוחת צהריים'?

שבת

משתמש פעיל
תאמת שהבן שלי מתחיל מחר צהרון ובנתיים אני צריכה לשלוח את האוכל , אני כן ישלח לו סנדביץ לצהריים, בכל אופן זה מה שהחיידר אמר לשלוח

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה שהכנתי בצהרון של הילדים בחופש האחרון שלא נתנו אוכל:
שמתי בקופסא / בחמגשית חד"פ מחולקת (יש שיאמרו לא בריא)
פסטה+ קוביות חזה עוף/ נקנקיות חתוכות / קציצות
קוקוס + קציצות עוף / בשר עם רוטב אדום
פיתה עם טונה ומיונז ומלפפון חמוץ
פיצה ביתית

בכל ארוחה הוספתי גם ירקות חתוכים / פרי
הילדים אהבו מאוד והחזירו קופסאות ריקות. (ולא היה מיקרוגל, והילדים שלי מפונקים באוכל...)
בהצלחה.

Lady D

משתמש פעיל
מעולה תודה רבה על הרעיונות!
הקציצות והחזה עוף מחזיקות מעמד בקופסא בתיק? (לא מתקלקל? )

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מעולה תודה רבה על הרעיונות!
הקציצות והחזה עוף מחזיקות מעמד בקופסא בתיק? (לא מתקלקל? )
עד כמה שידוע לי היה מעולה. במיוחד אם יש מיזוג בכיתה ואין נסיעה ארוכה מידי.

אגב, כל מה שכתבתי, אלו בד"כ ארוחות שאפשר להכין במינימום זמן.

בקבוק מים

משתמש פעיל
את יכולה לשים בצידנית אם את מפחדת שיתקלקל
קציצות טונה
קוסקוס
חומוס מבושל
ירקות

Lady D

משתמש פעיל
אני יודעת :/
מתנחמת בכך שאמרו שעושים שם שיעורי בית
אבל לכן גם כל-כך חשוב לי שיהיה אוכל מזין ומשביע, צריך להתרכז כל-כך הרבה שעות

saryk

משתמש מקצוען
שולחת קבוע ל3 ילדים ארוחת צהרים, ללא חימום. (מחממת בבוקר וזה חוזר לטמפ' החדר עד 1)
שניצל מחזיק מצוין
קציצות ירק ועדשים
"סטייק" מחזה עוף
שוארמה (חזה עוף קצוץ עם בצל ) בפיתה
לפעמים גם פסטרמה בפיתה

תוספות מחזיקות מצוין- אורז, פסטה, קוסקוס
פתיתים למשל לא כולם אהבו אצלי כשזה מהבוקר.

ולמקרי חירום תמיד יש שניצל תירס שזה לגמרי בסדר בלי חימום + פסטה + שקיק קטשופ.

saralulu

משתמש מקצוען
אני הייתי שולחת במצב קפוא ועד הצהריים יפשיר אבל מה שטעים קר, כמו קציצות בשריות בפיתה למשל.
בדר״כ יש מיקרוגל בכאלו מקומות ואם יש זה ממש מושלם!

המסודרת

משתמש מקצוען
מה שמאוד נוח זה לקנות קופסאות פלסטיק מחולקות כמו המנות בצהרון ובזה לשלוח
(אצלנו יש מיקרוגל והרב'ס מחממים)

אגב: בדרך כלל הפסקת צהריים היא באחד

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק
בכל שנות התיכון והסמינר (גם כשגמרתי בשעות הרבה יותר מאוחרות מהנ"ל) לקחתי ארוחות בשריות ומעולם לא התקלקל לי.
וגם בתקופות שלא היה מיקרוגל לא הייתה לי בעיה לאכול כי זה בטמפרטורת החדר ולא קרוש מהמקרר אז זה סבבה.
מה לקחתי?
ארוחות צהריים רגילות לחלוטין!

אופססס ;)

משתמש מקצוען
אצלנו יש מקרר ומקרוגל וילדים מהכיתות הגבוהות אחראים על החימום בנוכחות אחד המלמדים.- מדובר על חיידר די גדול 2-3 כיתות בשנתון. אבל זה מחולק מאד מסודר. לכל כמה כיתות יש מקרר או שניים ליד הכיתות עם מדף לכל כיתה.

בכל אופן, אחד הילדים שלי שונא את ההתקשקשות של מגשית ורוטב וכו' אז הוא לוקח סנדוויץ. לפעמים אני מצליחה לשכנע אותו לקחת פיתה עם שניצל/ קבב/ פסטרמה שהוא משאיר בתיק עד הצהרים אבל זה רק אם אני בטוחה שהאוכל 1000% טרי- או שהכנתי על הבוקר או שהכנתי בערב מאוחר והיה במקרר עד הבוקר כמובן.

ולמי שתהתה על השעה- אצלנו כיתה א' סיימה השבוע ב 1 וחצי. שבוע הבא 2 וחצי אח"כ 3 ורבע ומהשבוע הרביעי עד 4.
לא רואה את הבן שלי מסתדר עד שעה כזו...
הוא הרביעי שלי. הגדולים הסתדרו, השלישי פעמיים בשבוע הוצאתי ב 3 והילד הנוכחי בעיני ממש לא יצליח להחזיק. וזה השעות של לימודי חול. (אולי זה ירידת הדורות?)

עד מתי

משתמש מקצוען
אצלנו יש מקרר ומקרוגל וילדים מהכיתות הגבוהות אחראים על החימום בנוכחות אחד המלמדים.- מדובר על חיידר די גדול 2-3 כיתות בשנתון. אבל זה מחולק מאד מסודר. לכל כמה כיתות יש מקרר או שניים ליד הכיתות עם מדף לכל כיתה.

בכל אופן, אחד הילדים שלי שונא את ההתקשקשות של מגשית ורוטב וכו' אז הוא לוקח סנדוויץ. לפעמים אני מצליחה לשכנע אותו לקחת פיתה עם שניצל/ קבב/ פסטרמה שהוא משאיר בתיק עד הצהרים אבל זה רק אם אני בטוחה שהאוכל 1000% טרי- או שהכנתי על הבוקר או שהכנתי בערב מאוחר והיה במקרר עד הבוקר כמובן.

ולמי שתהתה על השעה- אצלנו כיתה א' סיימה השבוע ב 1 וחצי. שבוע הבא 2 וחצי אח"כ 3 ורבע ומהשבוע הרביעי עד 4.
לא רואה את הבן שלי מסתדר עד שעה כזו...
הוא הרביעי שלי. הגדולים הסתדרו, השלישי פעמיים בשבוע הוצאתי ב 3 והילד הנוכחי בעיני ממש לא יצליח להחזיק. וזה השעות של לימודי חול. (אולי זה ירידת הדורות?)
מעניין ממש
אצלינו כיתות את מסיימים ב 1 כל יום
ב' ב 2.15
כיתה ג' - 3
ועדיין לא יודעת מה בהמשך
הבן הגדול ב ג'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה