עזרה אוכל לחיילים בדרום הר חברון

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
אני משתתף קבוע בשיעור תורני דרך הזום, ומשתתפים שם מכל המגזרים,
היום עלה בשיעור אחד החברים שגויס למילואים, שמירה על יישוב בדרום הר חברון, [באמצע שום מקום, לפי מפת גוגל]
ומשיח לפי תומו סיפר שכמות האוכל לא מספקת, אבל הם לא דורשים יותר כי זה לא זמן לבקש יותר.

אם אתם/ן מכירים מישהו שיכול לעזור להם, אשמח לתת פרטים ליצירת קשר.

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני מאמין שיש אינספור ארגונים שישמחו לעזור להם
תבדקו פה

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היום עלה בשיעור אחד החברים שגויס למילואים, שמירה על יישוב בדרום הר חברון, [באמצע שום מקום, לפי מפת גוגל]
ומשיח לפי תומו סיפר שכמות האוכל לא מספקת, אבל הם לא דורשים יותר כי זה לא זמן לבקש יותר.

הסתדרת?

חלומות שווא ידברו

משתמש פעיל
צילום מקצועי

@פנסאית יכולה לעזור,
גם אני יכולה לנסות..
אשמח לפרטים

reish

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול,
שמעתי משתיים שבני המשפחה שלהן במילואים בבסיס בצאלים, שגם שם אין מספיק אוכל. מתקיימים על מנות קרב, וזה לא פשוט במשך כמה שבועות...
אם יש כאן מישהו שקשור לארגונים שמכינים אוכל לחיילים ויכול להפנות אותם לשם זה יהיה מבורך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה