תח"צ אוטובוס אחרון לא הגיע.

יום דין

משתמש חדש
כמה כסף אפשר לתבוע כפיצוי על כך שאוטובוס האחרון אל הגיע וכתלונה בזמן לחברה אמרו שלא ישלחו אוטובוס חדש למרות ידיעתם שלא הגיע.

MRYEK

משתמש צעיר
יש אשכול תביעות קטנות, לדעתי באזור 2000 ש"ח.
בהצלחה!!!
אגב כדאי שתפנה עם התלונה למשרד התחבורה גם אם ברצונך לתבוע כי גם זה היה אסמכתא נוספת לתביעה, וגם זה יעזור לשפר את רמת השרות של החברות...

MRYEK

משתמש צעיר
למה שישלמו יותר ממחיר של מונית (אם יש קבלה) ?
יש מחויבות של חברות התח"צ להוצאי אוטובוס, ובפרט את האוטובוס האחרון, המחויבות הזאת היא במסגרת החוק וכפפוה להסכמים של המפעיל מול משרד התחבורה, שמתווך כביכול את השירותים של המפעיל מול הלקוח- שזה אנחנו הציבור, במקרה של אי עמידה בסיכומים ומבקרה שנגרם עוגמ"נ והפסד ניתן לתבוע את החברה על אי עמידה בסיכומים.
אני תבעתי על 2 מקרים שבאחד מהם הגיע בסוף אוטובוס ובאחד לקחתי מונית 3500 ש"ח.
בסופו של דבר הגעתי איתם לפשרה ע"ס 750(..) כי לא רציתי להגיע לבימ"ש כי זה ערכאות וכאלה, אבל אם הייתי הולך עד הסוף היה הרבה סיכוי, וככה זה גם היה נראה מהצורה שבה הוגשה הצעת הפשרה שיש סיכוי לתביעה הזאת.
כמובן שאני לא ממליץ ולא אומר שום דבר וכל מה שעושים זה על אחריות העוששה בלבד, כי כבר היה מקרים שאנשים הפסידו הרבה כסף מהתביעות האלו

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בסופו של דבר הגעתי איתם לפשרה ע"ס 750(..) כי לא רציתי להגיע לבימ"ש כי זה ערכאות וכאלה, אבל אם הייתי הולך עד הסוף היה הרבה סיכוי, וככה זה גם היה נראה מהצורה שבה הוגשה הצעת הפשרה שיש סיכוי לתביעה הזאת.
לא נכנס לנידון האם מותר לתבוע, רק תדע שכסף שקיבלת מכח פשרה שכזו דורש היתר בדיוק כמו הליכה לערכאות.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
כמה כסף אפשר לתבוע כפיצוי על כך שאוטובוס האחרון אל הגיע וכתלונה בזמן לחברה אמרו שלא ישלחו אוטובוס חדש למרות ידיעתם שלא הגיע.
באשכול הזה יש הרבה מידע:
כמובן שזה תלוי מה נגרם כתוצאה מכך שהאוטובוס לא יצא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה