אוהבים אותך גדי

מצב
הנושא נעול.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
אגב, אני רק שאלה, כל מה שכתבת קודם "
@אשר שרבר , אותך בטוח כולם אוהבים. אין. אין כמו אשר. מי כמוהו יודע לפרגן, להאיר, להחמיא, לדאוג לילדים שעומדים בצד ומסתכלים על המשחק בעינים כלות. מי?
" לא היה ברצינות? רק עכשיו אחזתי את הדיוק, ואני חייב לעמוד על הנקודה.

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען

נריה מגן

משתמש מקצוען
ואיך כל הדו-שיח הפרטי הזה מתחבר ל"אוהבים אותך גדי"?
[שואל בתום לב]
מה לא ברור? המצב רוח כאן היה בקנטים - אבל לגמרי. לא היתה שום ברירה אלא לערוך חאפלה מופרעת מתחת לעינים הקפדניות של מנהלי הפורום כדי להתעודד. אממה? שלחנו את @אשר שרבר הישיבישער המובהק לקנות קצת שתיה מתוקה והוא חזר עם קוקטיילים לניקוי חלונות. חטפנו כאב בטן רציני ומאז אנחנו בוכים עוד יותר. לפחות אתה חזרת...

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
מה לא ברור? המצב רוח כאן היה בקנטים - אבל לגמרי. לא היתה שום ברירה אלא לערוך חאפלה מופרעת מתחת לעינים הקפדניות של מנהלי הפורום כדי להתעודד. אממה? שלחנו את @אשר שרבר הישיבישער המובהק לקנות קצת שתיה מתוקה והוא חזר עם קוקטיילים לניקוי חלונות. חטפנו כאב בטן רציני ומאז אנחנו בוכים עוד יותר. לפחות אתה חזרת...
ממתי שולחים את אושי עם כסף לקנות אוכל???
הספיקה לי הפעם הראשונה בשיעור א' שנתנו לו את הדמי כיס שלנו בליל שישי הראשון שיקנה קצת מזוינעס, והבחור חזר עם מקלות גריסיני...
היית מאמין נריה? אנחנו האמנו בו, סמכנו עליו, הפקדנו בידיים שלו את מיטב כספנו והוא זרק את זה על עוגיות מזרחיות מלוחות במקום בורקס ורוגלך!!!
אבל הוא תמיד היה אחלה חבר שבעולם. אוהבים אותך אושי. [נשמע כאילו פתחנו קבוצת תמיכה].

נ.ב. אני יודע. בזמנו עוד לא עלה לנו לראש הרעיון על צ'ולנט. משתפשפים עם הזמן...

נערך לאחרונה ב:

נריה מגן

משתמש מקצוען
היית מאמין נריה? אנחנו האמנו בו, סמכנו עליו, הפקדנו בידיים שלו את מיטב כספנו והוא זרק את זה על עוגיות מזרחיות מלוחות במקום בורקס ורוגלך!!!
נו, מה רצית שיהיה? לשלוח את אושי עם חמש שקל ולחשוב שהוא יחזור עם בורקס בשבילך כמו איזה פראייר. כמה שהוא טוב לב - אל תנסו לדרוך עליו. אז הוא דאג גם לעצמו.
נ.ב. אני יודע. בזמנו עוד לא עלה לנו לראש הרעיון על צ'ולנט. משתפשפים עם הזמן...
את הקוקטיילים הוא כנראה קנה בשביל לתת לנו את התחושה של טשולנט שמתערבל בבטן ביום שלישי ולא מצליח לצאת...

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
הפקדנו בידיים שלו את מיטב כספנו והוא זרק את זה על עוגיות מזרחיות מלוחות במקום בורקס ורוגלך!!!
את הקוקטיילים הוא כנראה קנה בשביל לתת לנו את התחושה של טשולנט שמתערבל בבטן ביום שלישי ולא מצליח לצאת...
חח עד היום אני זוכר את התענג לראות אתכם אוכלים א כל הפלא הזה, ולחשוב שרקחתי אותו עבורכם
אגב, אני בעודף קיניתי מלברו לייט, אם תהיתם.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אמרתם "ליל שישי" - אמרתם @נתן גלנט .
אמרתם "נתן גלנט" - אמרתם מנעול.
מנעול חזק, הרמטי, פלדלתי, פלדתי, כמו שרק ר' נתן יודע.
א גוטן.

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
יש כאן צליל זלזול
ח"ו.
הכוונה היא שאתה כולך תיירה... פרגון גמור!
היה, היה צליל זלזול. אני עד.
העברתי את התגובה בתוכנת ריפסטיישן, והזיהוי אקורדים החכם בודד לפחות צליל אחד של זלזול.
ידידיה, תהיה גבר ותבקש סליחה. אבל תן אותה בקצרה.
אגב, לרגל טורך החדש - ברכות!

ידידיה חבר

מהמשתמשים המובילים!
ידידיה, תהיה גבר ותבקש סליחה.
לא בא לי להיות גבר, אבל אני מבקש סליחה. קביל?
@אשר שרבר שומע?! סליחה! סליחה! לא זלזלתי בך, אז אני מבקש סליחה!

חברים גלשתם, המווון.
יאל'א, אם הייתי אומר לו שהוא לא הבין את הרשב"א נכון - אף אחד לא היה מצייץ, רק אמרו לו שהוא לא מבין בטרינקים - וכולם מזילים דמעות תנין, אוווף!

להירגע, יש צ'ולנט אצל נתן, לאכול בשקט!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה