דיון הוצאה לאור חדשה ומבטיחה

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אבא שלי זצ"ל ניחן בכושר דרמטי משעשע. הוא גדל במשפחה שעלתה מפרס, וללא ספק ירש את הכשרון הדרמטי ממשפחתו.

כל סיפור שסיפר היה מותח ומצחיק. וכשהיה שב מהכולל, היה מספר לנו אגדות מהגמרא. אם אינני טועה בלי פרשנויות והסברים, אלא את הסיפורים כמו שהם.

הוא היה אדם נחבא אל הכלים מצד אחד אבל גם נהג פה ושם לעשות שטויות ולפדח את עצמו (ואותנו...). הוא התמודד עם קשיים רבים, בכל התחומים כמעט, ולמרות זאת היה אוהב לשמח - אולי ההומור האמיתי נובע מתוך קושי וצער ולאו דווקא מתוך שמחה. הוא היה אכפתי ודואג על כולם.

גם את סיפורי התנ"ך ממש אהב לתאר, ואחייניו החילונים מספרים עד היום איך היה חוזר מהישיבה ומספר להם על אברהם אבינו, דוד המלך וכו'.

אחד הסיפורים שסיפר בדרמטיות היה את הסיפור הבא:

היה איזה אדם ששונאיו רצו לזרוק אותו לים, הכניסו אותו לשק, בדרך הוא בכה בתוך השק בקולי קולות:" אני לא רוצה להיות מלך, לא רוצה להיות מלך" (כאן קולו של אבי הפך לדרמטי, והוא הכריז את המשפט בקול בוכים).

השונאים הלכו לאכול, והאיש ישב בתוך השק ובכה שהוא לא רוצה להיות מלך.

עבר שם אדם לא מקומי ושאל את האיש למה הוא בוכה ומה הפירוש שהוא לא רוצה להיות מלך.

ענה לו האיש שיש להם מנהג במדינה להמליך מלך אקראי והוא לא רצה להיות מלך אז הכניסו אותו לשק בכוח ועכשיו ישחררו אותו בארמון.

"אני מוכן להיות מלך", הציע האיש את עצמו.

"אז תשחרר אותי מהר ואכניס אותך לשק במקומי".

ההצעה התקבלה על ידי האיש המסכן. שנלקח לים...

הבכי הזה של האיש והמשפט "אני לא רוצה להיות מלך" הובילו אותי למסקנה ילדותית שלא כדאי להיות מלך כי אתה לא יודע לאן המסע ייקח אותך...

*

אז כעת פתחתי הוצאה לאור לשם שמים, שזה סוג של מלוכה, ואני ממש מקווה שהמסע הזה חיובי ויקח אותי למקומות טובים.

אם אתם כותבים שמחפשים הוצאה לאור אתם יכולים לשלוח את כתב היד להוצאה לאור החדשה והמבטיחה.

מכיוון שאני ממש לא בכיוון כרגע של להוציא לאור, גם בגלל הקטע הכלכלי, הרי ההוצאה לאור מיועדת לכותבים הבאים:

1. פניתם להוצאות לאור אחרות והן דחו את כתב היד משלל סיבות (דחיה של ההוצאות לאור לא מעידה על איכות פחותה של הספר).
2. אתם שומרי מצוות
3. מוכנים להשקיע כלכלית בספר.
4. מבינים שמדובר בהוצאה לאור חדשה עם החסרונות והיתרונות.
5. מבינים שעבודת השיווק באחריותכם, האתר של ההוצאה לשרותכם, ולאתר יהיה שיווק אי"ה.
6. אתם אחראים לשלוח את הספר לקונים, יתכן שבהמשך זה ישתנה.

השלבים של כתב היד ב"פרי הוצאה לאור":

1. הספר ישלח לקוראי בטא שיאשרו שהתוכן בסדר.
2. במידה ויש אישור הספר יישלח להגהה, עימוד וכל מה שצריך.
3. האחריות היא שלכם. אם תרצו יש אנשי מקצוע שעוסקים בהפקה, אבל זה עולה כסף.
4. אתם יכולים להפיק את הספר לבד ולשלוח אותו לפרסום באתר.

הספר יעלה לאתר של "פרי הוצאה לאור".
התשלום לאתר - עשר אחוז ממכירות הספר.

בנוסף - האתר שלי לשירותכם, אם אתם עוסקים בתחומי הכתיבה: עימוד, פרסום, הפצה, הגהה, עריכה, אם יש לכם מוצר או שרות וכו'
בקרוב תפתח באתר אי"ה קטגוריה של פרסום חינמי לעוסקים בתחום הכתיבה.

המייל שלי peri33550 שטרודל ג'מייל נקודה קום

נערך לאחרונה ב:

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בהצלחה רבה!
כל הכבוד על היוזמה!
בבחינת "מעז יצא מתוק" - משמיים שלא קיבלו את הספר שלכם בהוצאות לאור הגדולות, כך עולם הספרות החרדי הרוויח הוצאה לאור חדשה.

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
וואו, תצליחי המון!
תודה!
כתבתי על הצלחה משפט: "אם נחיה בשמחה ובהודיה נגיע לפסגה למרות שאנחנו עומדים עדיין בתחתית ההר"...
הרבה הצלחה.
אם ספר חדש למבוגרים של מ. קינן מגיע אליך - בשמחה אקרא ואבקר את הספר. ;)
אמנם התגובה כנראה נכתבה בהומור, אבל גם בהומור יש גרעין של אמת, כך שחשוב לי לציין שהסופרות הפופולאריות כותבות נהדר, אבל שווה לחפש גם חומרים אצל שמות פחות ידועים.
כל ספר בפני עצמו, ואם נפתח את עצמנו בפני כותבים חדשים נרוויח מזה אנחנו...
בהצלחה רבה!
כל הכבוד על היוזמה!
בבחינת "מעז יצא מתוק" - משמיים שלא קיבלו את הספר שלכם בהוצאות לאור הגדולות, כך עולם הספרות החרדי הרוויח הוצאה לאור חדשה.
ממש ככה, תודה!

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ועכשיו הגיע הזמן לשווק את ההוצאה לאור...
אשמח לקבל טיפים ורעיונות כיצד להגיע לקהל רחב ככל שניתן.
אפשר גם רעיונות 'מחוץ לקופסה'.

חשבתי על לעשות מבצע ברשימות תפוצה, אם אתם מכירים רשימות תפוצה מתאימות אשמח לקבל מידע.
וכן אם יש לכם רעיונות נוספים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה