דרוש מידע אודיטוריום ל150- איש להופעה, אזור ירושלים/ בית שמש/ ביתר/ והסביבה

ציפורנית

משתמש פעיל
בית העם ברחוב בצלאל ירושלים
אודיטוריום ברסלב בביתר

יש בכל פינה בירושלים אולמות פיס מדורגים

מלכת התחביבים

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
נווה ירושלים הבמה קטנה מדי, אודיטוריום ביתר גדול ויקר מדי...
בית העם אני אבדוק
אני בקושי רואה אולמות מדורגים בירושלים...

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אודיטוריום ברסלב בביתר
אודיטוריום ברסלב ענק!
בערך 800 מקומות...
בביתר:
יש לך את פריימן שהוא גם גדול (בערך 200 מקומות ישיבה + מקום ענק לכסאות)
יש את אולם ססגון ברחוב בנדר יש שם במה די גדולה
בהצלחה!

מלכת התחביבים

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
צריכה אודיטוריום,
ופריימן מדי מתפזרים אני רוצה במה כזו בוטיק או איך שקוראים לזה (שאפשר לשים שם וילון...)
מישהו מכיר את מתנ"ס רמת שלמה ויודע אם זה אודיטוריום?
תודה

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
צריכה אודיטוריום,
ופריימן מדי מתפזרים אני רוצה במה כזו בוטיק או איך שקוראים לזה (שאפשר לשים שם וילון...)
מישהו מכיר את מתנ"ס רמת שלמה ויודע אם זה אודיטוריום?
תודה
המתנס לא אודיטוריום
אולם פיס הוא מדורג אבל הבמה היא בעצם המגרש
אולמות נוספים:
בית מזי"א
גבעת זאב
תיאטרון ירושלים
היכל פיס לתרבות ואומנויות פסגת זאב
יש עוד אחד בדרום העיר לא זוכרת מה שמו

חמחם

משתמש מקצוען
יש אשכול פיס בית שמש בעיר הותיקה
אבל אין לי מושג מספר טלפון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה