דרוש מידע אודה למידע על מסעדה טובה בזיכרון יעקב והסביבה

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה לעונים,
שנה טובה ומתוקה!

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קיסריה גם הולך?
זכור לי שהערים מאוד קרובות, אני טועה?

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הולך,
יש לך מידע?
מסעדת אריסטו.
מסעדה חלבית שנמצאת בגן הלאומי בקייסריה (על חוף הים)
מקום שבעייני שווה כל שקל!
אווירה חלומית. אוכל ברמה מאוד מאוד גבוהה. כאילו... כל מנה שם טעימה באמת! סוג של... את יושבת סמוך לשולחן, וכל מנה מהתפריט טעימה לך ממש! (לא כמו בשאר המסעדות שהלחם קצת יבש.. החסה לא טריה.. הקינוח מוצק מידי...)
אפילו העגבניות שרי בסלטים שלהם בול בצבע הנכון. מדהים!
אני פתאום נזכרת לגבי ההכשר. תכתבי בגוגל מסעדת אריסטו... ההכשר הוא לא בד"ץ, נראה לי בית יוסף.
זו מסעדה שאני חוזרת אליה פעם אחר פעם. היא פשוט שווה את זה בטירוף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה