התייעצות אהממ גם לכם לא מתייבש הכביסה בחורף

שליש

משתמש פעיל
פשוט לפרוש כמה שיותר..
על כל כיסא בבית בבוקר פרוש מכנס של ילד ועל השולחן בסלון כל החולצות...
(כמובן על הדלתות מצעים/מגבות)
מגיעה מהעבודה אחה"צ והכל יבש לחלוטין.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כנ"ל מאוור לכיוון המתקן ייבוש
לפני שהיה לי מייבש היינו שמים 2 או 3 מתקני כביסה עמוסים בחדר עם חלון קצת פתוח, מדליקים מאוורר על הכי גבוה, וסוגרים את הדלת שלא יתקרר לנו כל הבית...
בגד שצריך ממש מהר אפשר לייבש על רדיאטור- להיזהר לא לכסות את הפתחים!! ולוודא שזה אל בגד עדין שרגיש לחום.

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
וואי מוכר! בגלל שכדי להכניס מייבש אני יצטרך להוציא מהיחידה את המיטה שלי או המקרר (על שתיהם קשה לי לוותר) אני פשוט הולכת להורים עם סלים של כביסה ומייבשת שם :censored::censored::censored:

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לפעם הבא אם יודעים מה הכיוון של המזג אוויר מנסים לתכנן את הכביסה בהתאם.
אם יש ארון/ מוט וילון / מתלה מגבות אפשר לתלות על קולבים .
מעל הדלתות במיוחד דברים ארוכים.
על כסאות.
ואם יוצאים מהבית לפתוח חלונות

birds

משתמש צעיר
נקווה שיגיע הקיץ המיוחל
מי היה מאמין שבאדר ב' יהיה קור וגשמים

בוסו

משתמש מקצוען
אם באמת אין בגד נקי ויבש על הבוקר
מגהץ ייבש
רק לקום 20 דק' מוקדם יותר

מה שאני

משתמש מקצוען
לאחר כיום בתליה להפוך את הבגדים כך שהצד הפנימי שלא התייבש כלל הופך לחיצוני זה מקצר את הזמן מאד בפרט בסריגים וכדו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה