אדום במטבח

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בד"כ הקאפות בסטודיו שלי משמשות כרפלקטורים ומצבן בהתאם, משופשפות ופגומות :(
הפעם רציתי לצלם על רקע לבן עם צללים עדינים ולא עם השתקפות אחרי חיפושים רבים ברחבי הסטודיו (שלא תשאלו איזה בלאגן יש שם, כל היום אני קונה עוד בריסטולים ודפים לרקעים, אני מרגישה בחדר מלאכה ולא בסטודיו לצילום :rolleyes:) מצאתי קאפה אחת חלקה ונקיה, בינגו, יש לי רקע. :cool:

24-70mm | F10
תאורה: עיקרית סופטבוקס ענק מלמעלה/צד , תאורה נוספת למילוי עדין.

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמה נקי, מוקפד ויפה

הדסה ו

צלמת מוצרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מושלם בדיוק!

נקי ויפה!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יפה
קצת מעצבן אותי הסדר של הפריטים, אבל אני לא קהל היעד..

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נקי כמו שאמרו מה שבהחלט עושה טוב לתמונה. ואין ספק שמקבלים התרשמות מלאה ומדויקת מהמוצר שזה בעצם הפרמטר הכי חשוב.
בעניני היופי:
מפריע לי 2 דברים: זוית צילום לא מסתדר לי בעין. הייתי מצלמת מלמעלה או עם יותר עומק. כאן זה לא זה ולא זה
והדבר השני זה שיצרת פריים לא ממש מוצלל ולא צרוב. בשביל מוצלל זה מידי מוצף לי ובשביל צרוב זה לא עד הסוף.

רחל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תמונה נקיה ומושכת

ויופי של לוגו! תתחדשי:)

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י יעל א;n4900203:
נקי כמו שאמרו מה שבהחלט עושה טוב לתמונה. ואין ספק שמקבלים התרשמות מלאה ומדויקת מהמוצר שזה בעצם הפרמטר הכי חשוב.
בעניני היופי:
מפריע לי 2 דברים: זוית צילום לא מסתדר לי בעין. הייתי מצלמת מלמעלה או עם יותר עומק. כאן זה לא זה ולא זה
והדבר השני זה שיצרת פריים לא ממש מוצלל ולא צרוב. בשביל מוצלל זה מידי מוצף לי ובשביל צרוב זה לא עד הסוף.

הזוית כאן מכונת, לא מלמעלה שיוצר תחושה שטוחה ומשעמם כמו צילומים לאיביי ולא מהצד כדי שכן נוכל להתרשם מהמוצרים כמו שהם (היו זוית נמוכות יותר, איבד את כל הקטע)

התמונה צרובה לחלוטין, הוספתי בעריכה קצוות אפורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה