רכבים אגרת רכב לנכה

הירקן

משתמש פעיל
שילמתי אגרת רכב בטעות למרות שיש לי פטור מצד רכב נכה (משום מה קיבלתי חשבונית לתשלום ביחד עם הרשיון רכב) איך אפשר לקבל על זה החזר (שנה שעברה החזירו לי אוטומטית והשנה משום מה זה נתקע) יצוין שברשיון רכב שהורדתי מהאתר כתוב בסכום לתשלום פטור ובצד כתוב "כפל" מה זה אומר??

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כל אחד שיוריד רישיון מהאתר לאחר שהרישיון שולם, יתקל במילים האלו.
"פטור" פירושו שאין סכום לתשלום, מכיוון וכבר שולם. "כפל" פירושו שזה העתק של הרישיון המקורי אשר נשלח בדואר.
לגבי החזר, בחיים לא התעסקתי עם רכבי נכה (בעז"ה עד 120) כך שאין לי איך לייעץ על זה, אולי כדאי להתקשר למשרד התחבורה.

ד'יתה

משתמש חדש
שילמתי אגרת רכב בטעות למרות שיש לי פטור מצד רכב נכה (משום מה קיבלתי חשבונית לתשלום ביחד עם הרשיון רכב) איך אפשר לקבל על זה החזר (שנה שעברה החזירו לי אוטומטית והשנה משום מה זה נתקע) יצוין שברשיון רכב שהורדתי מהאתר כתוב בסכום לתשלום פטור ובצד כתוב "כפל" מה זה אומר??
הי שלום
אני בידיוק מברר עכשיו
אם הרכב רשום על שם הנכה
הוא משלם אגרה רגילה ואז הוא צריך להגיש בקשה להחזר
או שמיד שנכנס לשלם את האגרה מופיע לו שצריך לשלם אגרה מופחתת??

הירקן

משתמש פעיל
בד"כ מייד מופיעה אגרה מופחתת (אלא א"כ קיבל את אישור הנכה סמוך למועד חידוש רישיון הרכב)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה