דרוש מידע אברהם משה קליינרמן נעדר למעלה מחודש שתפו והפיצו....

מצב
הנושא נעול.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אכן.
אני לא תושבת איזור הצפון, ולא קרוב לשם.
ועדיין, לפי הסיפור הזה, כשאני הולכת ברחוב ורואה בחור באיזור הגיל הזה - אני מסתכלת אם הוא לא דומה לו.
אני חושבת שכל אחד יכול לעשות את זה באיזור שלו.

[אתמול בלילה בהליכה בביתר הגעתי לרח' אוהב ישראל, בחצר של בניין בבנייה, יש שם איזה אוהל מוזר. שמענו קולות צעירים מדברים שם, אבל בקושי ניתן היה לראות את האוהל. זה סוג של אוהל הסוואה. לך תדע אם הוא לא שם עם חברים, מנותק מהעולם...]
כל אוטובוס שעובר אצלנו (בצפון) אני מסתכלת אולי הוא שם
היום ראיתי באוטובוס משהו שחשבתי שזה הוא אבל כשהתקרבתי יותר ראיתי שזה לא:(

ב.כ

משתמש מקצוען
הכוונה של הכותב לא היתה שהוא באמת הגיע לישיבה של הרב אלא שהיות ומדובר בבחור עם הרבה תעוזה שהיה יכול וכו' אז צריך להרחיב את מעגל החיפושים מעבר לאזור של מירון כי לך תדע לאן הוא יכול להגיע עם האומץ והתעוזה
מספיק לחלק מחמאות ותארים האם ישנה הכרות אישית עם הבחור שכבר הוחלט על בחור עם תעוזה ואומץ
מאיפה הרשות לחלק תארים כאלה ודומים אילו אני הייתי מהמשפחה הקרובה היה לי מאד לא נעים לקרוא או לשמוע תארים כאלה ואחרים

מתעניינת:)

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האשכול כאן הוא קישור לתהילים משותף?
יש אשכול אחר לזה?
מצאתי פה קישור לתהילים
לא מצויין שם לתפילה רק שם פרטי או משפחה
מי שאחראי על התהילים המשותף, לא כדאי לרשום בכותרת שם לתפילה?

איש אופקים

משתמש מקצוען
*דוברות יכ"ל:*

*חשש כבד לחייו של קטין נעדר בסיכון, יכ"ל במבצע חיפושים בעומק השטח*

הבוקר (חמישי), עם עם אור ראשון, כלבני יכ"ל ערכו יום חיפושים בגזרת מירון, אחר הנעדר אברהם משה קלינרמן, כבן 16, שנעלמו עקבותיו ביום שישי, כ"ב אדר ב' תשפ"ב, 25.3.2022, מאזור ציון הרשב"י במירון.
בחיפושים שנערכו היום ניתן דגש על עומק השטח והסבך; מערות, נחלים וחורשות הסמוכות לקברי צדיקים.

*קיים חשש ממשי לחייו.*
*אנו פונים לציבור בבקשת סיוע ושיתוף פעולה בהפצת תמונתו של הנעדר.*
*כל היודע דבר על מקום הימצאו או פרט העשוי להוביל לקצה חוט, נא לפנות בדחיפות למוקד יכ"ל: 0544876709.*

מצ"ב תמונת הנעדר ותמונות מהחיפושים, יחד עם סינק ממפקד יכ"ל, מייק בן יעקב:
IMG-20220428-WA0082.jpg
IMG-20220428-WA0081.jpg
IMG-20220428-WA0087.jpg
IMG-20220428-WA0084.jpg

קבצים מצורפים

• IMG-20220428-WA0084.jpg
    IMG-20220428-WA0084.jpg
    KB 249.8 · צפיות: 28
  • IMG-20220428-WA0087.jpg
    IMG-20220428-WA0087.jpg
    KB 691.7 · צפיות: 28

SAEMCH

משתמש רשום
כנראה לא הסברתי את עצמי נכון
לא חשדו שהתמהוני הוא הנער, חושדים שהתמהוני *קשור* להיעלמות הנער

אגב, מישו כאן אולי מכיר או שמע פרטים על אותו תמהוני ששם משפחתו מתחיל באות ס המתגורר באיזור מירון?
כן אבל הוא לא אדם תמהוני הוא יודע הרבה ספרים והוא למוד במירוןבמירון

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם תוכלו לעדכן כאן נשמח מאוד

ובנוסף גם אני הצטרפתי:)
שימי לב, בגוף ההודעה כתוב 'אברהם משה בן לאה'. כדאי לתקן.

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
יש איזה התפתחות שאומרים שיש סכנה ממשית ?
כנראה שבדקו במס' מקומות שיש השערה שהוא שם והוא לא נמצא
אז מתמקדים ביערות מירון שזה אומר שזה קצת מסוכן בלשון המעטה

גיטה קליינרמן

משתמש מקצוען
אני מחפשת מי שיכולה לקרא שיר השירים לישועת אברהם משה בן גיטל לאחר הדלקת נרות שבת. וכדי להגיע לכמה שיותר נשים חברתי הכינה סוג של קו ששם נרשמים להצטרפות וכך נוכל להפיץ את זה בהרבה קהילות וכו
המספר של הקו שהכינה הוא 0795618437

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה