דרוש מידע אברהם משה קליינרמן נעדר למעלה מחודש שתפו והפיצו....

מצב
הנושא נעול.

Black white

משתמש פעיל
א"א לדון רק מלראות אדם תמהוני,
אני יצאתי בחול המועד לאיזה טיול באזור אחר לא באזור מירון, ועורר בי חשד שמדובר בנער המדובר
עדכנתי את השיטור במודיעין והם יצאו בעקבות זאת לבדוק את המקום, שככל הנראה בסוף היה זה נער אחר
כנראה לא הסברתי את עצמי נכון
לא חשדו שהתמהוני הוא הנער, חושדים שהתמהוני *קשור* להיעלמות הנער

אגב, מישו כאן אולי מכיר או שמע פרטים על אותו תמהוני ששם משפחתו מתחיל באות ס המתגורר באיזור מירון?

תושב מאה שערים

משתמש פעיל
למה החלטת שהוא נסע לארה"ב? יש עוד מדינות שלהם לא צריך ויזה, וודאי שצריך לחפש ברשימות.
גם כי בפעם האחרונה שראו אותו הוא הצטרף לנסיעה למקומות הקדושים בגליל לקבוצה מארה"ב אז אולי ?

Black white

משתמש פעיל
אני כותב פה את ההודעה כי אינני יודע איך שולחים הודעה למנהלים
הודעתי הקודמת נמחקה, קיבלתי הודעה שזה לא תורם לחיפושים.
למה לא תורם? אם מישהו כאן יודע ומכיר פרטים על אותו אדם ויכול למנוע את המחפשים מלרדוף אחרי הרוח ולהשקיע אנרגיה מיותרת על אותו אדם, זה יכול מאוד לעזור.

מעמד ברמה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ההודעה שלי גם נמחקה, שיש לציין את מאמצי המשטרה
אחרי שעדכנתי את השיטור במודיעין על נער שראיתי במהלך טיול בחול המועד בלילה
שעורר בי החשד שזה הוא
והם ביררו בדיוק על המיקום ושלחו לשם ניידות, אך ככל הנראה היה זה נער אחר

חובב מוזיקה מושבע

משתמש מקצוען
אני כותב פה את ההודעה כי אינני יודע איך שולחים הודעה למנהלים
הודעתי הקודמת נמחקה, קיבלתי הודעה שזה לא תורם לחיפושים.
למה לא תורם? אם מישהו כאן יודע ומכיר פרטים על אותו אדם ויכול למנוע את המחפשים מלרדוף אחרי הרוח ולהשקיע אנרגיה מיותרת על אותו אדם, זה יכול מאוד לעזור.
אני חושב שהכוונה שלהם שמכיון שיש באשכול אנשים שכנראה מכירים את המשפחה ואם הם יידעו מכל פרט שרץ בפורום והוא לא הכי אמין אני לא רוצה לדמיין אם הפרט הזה מגיע להורים גם הוא נכון! נסה לדמיין את אמו של הנער ששומעת שמצאו אדם תמהוני ובפרט עבריין לשעבר שיש חשד שקשור להעלמות! מפחיד
לגבי פרטים של המנהל יש לי מייל אך אני מברר האם זה ניתן לפרסום

Black white

משתמש פעיל
אני חושב שהכוונה שלהם שמכיון שיש באשכול אנשים שכנראה מכירים את המשפחה ואם הם יידעו מכל פרט שרץ בפורום והוא לא הכי אמין אני לא רוצה לדמיין אם הפרט הזה מגיע להורים גם הוא נכון!
לגבי פרטים של המנהל יש לי מייל אך אני מברר האם זה ניתן לפרסום

אמין. לגמרי. ההורים יודעים.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אם לדעתכם זה חשוב, אני מבטל את המחיקה, מטרת כולנו אחת היא.

אך אנא, הימנעו מלפרסם שמועות לא מבוססות.
ולא כל אדם הנחקר במשטרה בחשד רחוק, אמור להיות מדווח באשכול שמקפיץ לכולנו את הלב.

ב.כ

משתמש מקצוען
אם לדעתכם זה חשוב, אני מבטל את המחיקה, מטרת כולנו אחת היא.

אך אנא, הימנעו מלפרסם שמועות לא מבוססות.
ולא כל אדם הנחקר במשטרה בחשד רחוק, אמור להיות מדווח באשכול שמקפיץ לכולנו את הלב.
ישר כח על המאמצים
ואם ניתן בהחלט למחוק הודעות ביקורתיות / דנות / שופטות וכו
הדיבורים המיותרים לא תורמים לכלום מלבד העלבה וצער למי שרואה את הכתוב
אין אדם יכול לדון את חברו עד שיגיע למקומו וכו המפטפטים למניהם אינם בני משפחה או מקרים קרובים שמקומם לחשוב מה גורם האעדרות
אם ניתן למחוק את האמירה די שמי שצריך יקרא ויבין

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עם האומץ והתעוזה שיש לו, יש מצב שכבר הגיע לישיבה של ראטה בארה"ב - עם טרמפים או בבגאז' של המטוס.
ואני לא צוחקת!
למה ממקדים את החיפושים רק באיזור מירון??
הוא לא שם.

כלומר, לא בישיבה באמריקה, אתמול דיברתי עם אחד התלמידים.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הוא לא שם.

כלומר, לא בישיבה באמריקה, אתמול דיברתי עם אחד התלמידים.
הכוונה של הכותב לא היתה שהוא באמת הגיע לישיבה של הרב אלא שהיות ומדובר בבחור עם הרבה תעוזה שהיה יכול וכו' אז צריך להרחיב את מעגל החיפושים מעבר לאזור של מירון כי לך תדע לאן הוא יכול להגיע עם האומץ והתעוזה

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כנראה לא הסברתי את עצמי נכון
לא חשדו שהתמהוני הוא הנער, חושדים שהתמהוני *קשור* להיעלמות הנער

אגב, מישו כאן אולי מכיר או שמע פרטים על אותו תמהוני ששם משפחתו מתחיל באות ס המתגורר באיזור מירון?
כן. מה הקשר אליו?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם כבר חו"ל זה אופצייה: האם נבדקה האפשרות של אוקראינה?

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אפשר להיכנס לאוקראינה. אין טיסות אבל איו בעיה להכנס בגבול היבשתי.
יש רק הרבה דעות שזה סכנה גדולה

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הכוונה של הכותב לא היתה שהוא באמת הגיע לישיבה של הרב אלא שהיות ומדובר בבחור עם הרבה תעוזה שהיה יכול וכו' אז צריך להרחיב את מעגל החיפושים מעבר לאזור של מירון כי לך תדע לאן הוא יכול להגיע עם האומץ והתעוזה
אכן.
אני לא תושבת איזור הצפון, ולא קרוב לשם.
ועדיין, לפי הסיפור הזה, כשאני הולכת ברחוב ורואה בחור באיזור הגיל הזה - אני מסתכלת אם הוא לא דומה לו.
אני חושבת שכל אחד יכול לעשות את זה באיזור שלו.

[אתמול בלילה בהליכה בביתר הגעתי לרח' אוהב ישראל, בחצר של בניין בבנייה, יש שם איזה אוהל מוזר. שמענו קולות צעירים מדברים שם, אבל בקושי ניתן היה לראות את האוהל. זה סוג של אוהל הסוואה. לך תדע אם הוא לא שם עם חברים, מנותק מהעולם...]

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה