השבת אבידה >>>אבן טוען > אשכול "השבת-אבידות" הגדול

לייצי

משתמש פעיל
ביום חמישי ל' מנ"א, ר"ח אלול, נמצא ברמות תיק חדש עם מצלמה לגמרי חדשה + כרטיס זיכרון ריק וחדש כל הנראה נקנה בדיוטי פרי. ניתן להתקשר לדבורה- 052-7177166 תודה רבה! נשמח שתעבירו הלאה כדי שנאתר את המאבד\ת מהר ככל הניתן.

ערסל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ביום חמישי ל' מנ"א, ר"ח אלול
נלקח בטעות מחוף כינר (גברים)
מגבת

אם זה שלכם
נשמח מאוד ליצור אתכם קשר
אנא לייקו להודעה או צטטו

saltz

משתמש מקצוען
אבד ארנק בצבע חום באשדוד
ביום שלישי כ"ח אב 15/08
אם מישהו רואה מודעה שמצאו משהו כזה באשדוד אני אשמח מאוד שיעדכנו אותי
למייל sh.to.prog בג'מייל
תודה

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי מקרה מסובך, אני מפרסמת פה.
עליתי במקרה להסעה של הסמינר הישן מנווה יעקב, ומצאתי שם אוזניות אלחוטיות. הן היו בהטענה, לקחתי ושאלתי את הבנות, זה לא היה של אף אחד. הסתובבתי עם זה כמה ימים והבנתי שזה נשכח באותו אוטובוס כשהוא היה קו אחר.
אין לי מושג איזה קו זה היה, אין לי שום פרטים חוץ מזה שזה היה באוטובוס מפרקי של אגד.
זה היה שנה שעברה לפני פורים.
אשמח להחזירו לבעליו.

קיץ בריא1111

משתמש חדש
השבת אבידה.JPG

291

משתמש פעיל
אנסה את מזלי בסייעתא דשמיא.
לפני שנים. בין 5 לכ-8-9 שנים - אבד לי כרטיס זכרון של מצלמה. אולי זה אבד בגינה בתחכמוני, (ירושלים ת"ו). או אולי באחת הדירות שהושכרו אז לתקופה קצרצרה.
עברו הרבה מאוד שנים, אבל אולי בעזרת השם...
הכרטיס חשוב מאוד לבעליו. הוא מכיל כשנתיים, תמונות משפחתיות ללא גיבוי.
תודה רבה.

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אבדה מגבעת (שחורה, של גבר) באוטובוס קו 320 שחזר מירושלים מוצ"ש ראה.

טוהר השלום

משתמש מקצוען
נמצאה שרשרת זהב היום על מדרכה ברח' רבי עקיבא בני ברק.
תוחזר בשמחה עפ"י סימנים.

ziva

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לפני כחצי שנה לפני פורים נאבדה לי שמיכת תינוק של פוקס
בבני ברק אזור קרית הרצוג - רחוב נויפלד ליד גן שפירא עד רחוב הרצל.
אם מצאתם תתקשרו 0504161461

לפני 4 שנים נאבד צמיד זהב כשנעסתי במוצ"ש מביתר עילית לירושלים , לאחר תקופה מישהי בכלל מאשדוד
שמצאה צמיד זהה לצמיד שלי רק שהוא לא שלי הביאה לי את זה וכשהפצרתי בה שזה לא שלי כי מספר החוליות לא תאם את הצמיד שלי אמרה לי שאני יקח את זה - אז אם אבד לך צמיד לפני בערך 4-5 שנים באשדוד אפשר לפנות אלי.

תזכו למצוות.

יעקב ר

משתמש חדש
שלום לכולם,
בשעות הבוקר אמש -שלישי י"ב אלול-(29 בספטמבר) נשכחה שקית באוטובוס קו 62 של חברת סופרבוס שנסע מרמות לכיוון בניני האומה, השקית הכילה פריטי לבוש חשובים ויקרים, בעל השקית הניח אותה לצידו והשאיר אותה שם כשירד מהאוטובוס בתחנת הכניסה לעיר, הוא "רדף" אחר האוטובוס והשיג אותו בתחנות אחר כך, השקית כבר לא היתה שם, ונאמר לו על ידי הנוסעים שבחורה הורידה את השקית, אם יש למישהו/י מידע נשמח לשמוע. 052-7673107 או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> , תודה מראש ויום טוב

יעקב ר

משתמש חדש
שלום לכולם,
בשעות הבוקר אמש -שלישי י"ב אלול-(29 בספטמבר) נשכחה שקית באוטובוס קו 62 של חברת סופרבוס שנסע מרמות לכיוון בניני האומה, השקית הכילה פריטי לבוש חשובים ויקרים, בעל השקית הניח אותה לצידו והשאיר אותה שם כשירד מהאוטובוס בתחנת הכניסה לעיר, הוא "רדף" אחר האוטובוס והשיג אותו בתחנות אחר כך, השקית כבר לא היתה שם, ונאמר לו על ידי הנוסעים שבחורה הורידה את השקית, אם יש למישהו/י מידע נשמח לשמוע. 052-7673107 או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> , תודה מראש ויום טוב
בשעטו"מ נמצאה האבידה

$bsd

משתמש פעיל

נאבדה לנו מצלמה קנון G7 שחורה באזור חודש טבת תשפ"ג​

אם מישהו מצא נשמח שיצרו קשר
מייל tt904241 בגימייל
תודה

משכיל אל דל

משתמש מקצוען
נאבד בחודש האחרון ארנק קטן אפור בהיר ובו רב קו של ילדה
יתכן שבחנות ניו בורן ברח' אדמור מגור בב"ב או בסביבה

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
נמצאה מצלמת קנון בערב פסח תשפ"ג, בתוך נרתיק, ליד אולמי באר מרים ב"ב

ליטאי חרד

משתמש רשום
נמצא כרטיס מזון נטען של משרד הפנים + רב קו בחול המועד בירושלים
ע"ש יוסף ישר
ניתן להגיב כאן עם אפשרות ליצירת קשר

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
נאבד לי נגן המנגן כנראה - על קו 600 מירושלים לבית שמש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה