אביי הצגת מחרי בדולרים

נתין

משתמש פעיל
מישהו יודע איך אני גורם לאיביי להציג את המחירים של המוצרים בדולרים או ביורו ולא בש"ח זה ממש מבלבל
תודה!!!!!!!!!!!!!!

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כשאתה מחפש מוצרים, בצד ימין למעלה יחסית רשום לך VIEW ו-SORT.
כשאתה לוחץ על ה VIEW יש לך כפתור CUSTOMIZE
שם תבטל את ה V מ CONVERT PRICES TO ILS

נתין

משתמש פעיל
חושם תודה רבה!!!!!!!
עוד שאלה
שמתי מוצר בעגלה שלי באיביי יכול להיות שלחצתי על BUY IT NOW
ולא התכוונתי לקנות רק לראות כמה זה עולה
ואחרי שבוע קיבלתי דרישה מהמוכר לשלם
ולא עניתי
ואז איביי שלחו לי הודעה שהמכירה בוטלה וזה נרשם על שמי שאני לקוח לא טוב
אבל לא התכוונתי בכלל לקנות ולא אשרתי את הקניה בכלל
מה היה שם אולי אתה יודע
תודה רבי חושם!!!!!

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם לחצת על buy it now זה אומר שרצית לקנות את המוצר.
לא צריך ללחוץ על זה בשביל לראות כמה זה עולה.
כדי להוסיף לעגלה צריך ללחוץ על Add to card.
במקרה כמו שלך, היית צריך לפנות מיוזמתך למוכר ולבקש לבטל את הקניה (הוא היה מסכים)
או לפחות לעשות את זה לאחר שדרש ממך לשלם.

קיבלת Strike - נקודה שחורה. בעיקרון זה לא אמור להפריע לך אם לא תחזור על זה. יש אפשרות באיביי שיסנן קונים עם 2 סטרייקים ומעלה ואז זה אומר שלא תוכל לראות חלק מהמוצרים בחיפוש אבל זה רק אם יש לך 2 סטרייקים, ואבל 2 - רוב המוכרים לא יודעים להגדיר את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה