מידע שימושי אבידות באגד

סמוי

משתמש פעיל
לפני תקופה אבד לי באוטובוס אגד הפלאפון, השארתי פניה במחלקת האבידות אך לא מצאו אותו, ואני בטוח שזה נמצא אצלם כיוון שזו היתה הנסיעה האחרונה שלו לאותו יום.
דרוש לי לדעת האם יש עוד משהו שניתן לעשות.
תודה

גרפיש

משתמש פעיל
אני לא יודעת לגבי כל הערים אבל בירושלים מניסיון,
לא מספיק להתקשר ולברר, כדאי להגיע למחלקת אבדות בתחנה המרכזית עם הפרטים ולחפש באופן עצמאי.
הבן שלי איבד מעיל חדש ואמרו לי שהוא לא נמצא, הגעתי ולא נתנו לי בתחילה לחפש אלא כביכול חיפשו בעצמם, רק אחרי שהתעקשתי נתנו לי ומצאתי אותו בתחתית ערמה גדולה מאד, על אף שזה אבד רק יום קודם.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אני לא יודעת לגבי כל הערים אבל בירושלים מניסיון,
לא מספיק להתקשר ולברר, כדאי להגיע למחלקת אבדות בתחנה המרכזית עם הפרטים ולחפש באופן עצמאי.
הבן שלי איבד מעיל חדש ואמרו לי שהוא לא נמצא, הגעתי ולא נתנו לי בתחילה לחפש אלא כביכול חיפשו בעצמם, רק אחרי שהתעקשתי נתנו לי ומצאתי אותו בתחתית ערמה גדולה מאד, על אף שזה אבד רק יום קודם.
אם זכור התאריך שזה קרה
כדאי לקבוע אותו ליום הודאה שנתי
על הנס הגלוי
שהפוצים שיושבים במח' אבידות הסכימו להכניס מישהו לתוך החדר
שבו קבורים אוצרותיהם של רבבות יהודים מסכנים

גרפיש

משתמש פעיל
אם זכור התאריך שזה קרה
כדאי לקבוע אותו ליום הודאה שנתי
על הנס הגלוי
שהפוצים שיושבים במח' אבידות הסכימו להכניס מישהו לתוך החדר
שבו קבורים אוצרותיהם של רבבות יהודים מסכנים
ממש נכון וחבל, לא ברור למה הם שומרים כ"כ על כל הדברים.
בזמנו כשהייתי שם ראיתי שיש כ"כ הרבה חפצים יקרי ערך עם שם ברור עליהם כמו מזוודות מלאות ועוד
רציתי לאסוף פרטים על הדברים כדי ליצור עם המאבדים קשר שידעו שהאבדה שלהם נמצאת שם, אבל אותם שומרים כביכול שמרו על צעדי ולא נתנו לי להסתכל לשום כיוון , וברגע שמצאתי את אבדתי העיפו אותי מהחדר בפנים זועפות ע"כ שהעזתי למצוא את אבדתי.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
ממש נכון וחבל, לא ברור למה הם שומרים כ"כ על כל הדברים.
בזמנו כשהייתי שם ראיתי שיש כ"כ הרבה חפצים יקרי ערך עם שם ברור עליהם כמו מזוודות מלאות ועוד
רציתי לאסוף פרטים על הדברים כדי ליצור עם המאבדים קשר שידעו שהאבדה שלהם נמצאת שם, אבל אותם שומרים כביכול שמרו על צעדי ולא נתנו לי להסתכל לשום כיוון , וברגע שמצאתי את אבדתי העיפו אותי מהחדר בפנים זועפות ע"כ שהעזתי למצוא את אבדתי.
יום אחד צריך לשכור כמה גורילות מייד אין ראשה, לפרוץ לשם באיומי רובה, ולחלץ את כל הממון היהודי הגזול

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לפני תקופה אבד לי באוטובוס אגד הפלאפון, השארתי פניה במחלקת האבידות אך לא מצאו אותו, ואני בטוח שזה נמצא אצלם כיוון שזו היתה הנסיעה האחרונה שלו לאותו יום.
דרוש לי לדעת האם יש עוד משהו שניתן לעשות.
תודה
יש איזה יהודי צדיק שהולך למקום באזור בית שמש שמגיעים לשם הרבה מהאבדות
הוא חופר שם ומשתדל להתקשר לכל החפצים שיש עליהם פרטים מזהים
הוא ב"ה מצא לנו את המזוודה אחרי שבאגד אמרו שלא התקבלה כזו מזוודה
הטלפון שלו הוא 0583248418

גרפיש

משתמש פעיל
יש איזה יהודי צדיק שהולך למקום באזור בית שמש שמגיעים לשם הרבה מהאבדות
הוא חופר שם ומשתדל להתקשר לכל החפצים שיש עליהם פרטים מזהים
הוא ב"ה מצא לנו את המזוודה אחרי שבאגד אמרו שלא התקבלה כזו מזוודה
הטלפון שלו הוא 0583248418
מאיזה אזורים מגיעות האבדות למקום ההוא בבית שמש?

האלמוני

משתמש מקצוען
שכחתי אתמול שקית באוטובוס עירוני באגד, במלקחת אבידות אמרו לי להתקשר רק אחרי 3 ימים, יש מה לעשות בינתיים?

כוכבית*

משתמש פעיל
מחלקת האבדות שווה כמו קליפת השום
אם נאבד משהו באטובוס צריך להשיג עסקן בקהילה
או עסקן שמתעסק עם אגד וזה הכי מהיר
הוא יודע למי לפנות
וזה יכול לקחת אפילו שעה שעתיים והפריט אצלך!

האלמוני

משתמש מקצוען
מחלקת האבדות שווה כמו קליפת השום
אם נאבד משהו באטובוס צריך להשיג עסקן בקהילה
או עסקן שמתעסק עם אגד וזה הכי מהיר
הוא יודע למי לפנות
וזה יכול לקחת אפילו שעה שעתיים והפריט אצלך!
מכירים מישהו בי-ם?

סטודיוR

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בבקשה למשהו יש אנפורמציה עדכנית לגבי אבדות באגד?? מחפשת ארנק שברור שנשכח באוטובוס אגד שנסע מכיוון ירושלים לבני ברק מלפני שבוע ..למי אפשר לפנות?

shani123

משתמש מקצוען
בבקשה למשהו יש אנפורמציה עדכנית לגבי אבדות באגד?? מחפשת ארנק שברור שנשכח באוטובוס אגד שנסע מכיוון ירושלים לבני ברק מלפני שבוע ..למי אפשר לפנות?
אין לי איך לעזור לך,
רק את בטוחה שהוא נשאר באוטובוס עד הסוף ואף נוסע לא לקח איתו להשבת אבידה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה